Recenze

Recenze: Polly Hall - Taxidermistova milenka

0 komentářů
Máte rádi vůni tlení a rozkladu? Děsí vás skelné pohledy vycpaných zvířat? Máme pro vás překrásně děsivý poetický příběh s uhrančivou atmosférou... Polly Hall - Taxidermistova milenka Vydal: Golden Dog, (248 stran)

Recenze: Blacklist - Afterworld

1 komentář
Návrat, který rozhodně stojí za to. Americká parta na své novince dokazuje, že postpunk a gothic rock si můžou tykat i s hard rockem či heavíkem. Stačí to umět... Blacklist - Afterworld Vydal: Profound Lore, (47 min)

Recenze: Miroslav Pech - Rytíř

0 komentářů
Malý chlapec v těle dospěláka musí na výpravě do minulosti zastavit partu samozvaných okultistů. Jde nejen o jeho život. I na meče dojde! Miroslav Pech - Rytíř Vydal: Golden Dog, (201 stran)  

Recenze: European Ghost - No Peace, No Sleep, No Shelter

0 komentářů
Máte chuť na maximálně současný mix cold wave, dark wave a postpunku s osobitým soundem, který nezarmoutí žádného kjůrofila? A spíte rádi? Pak tu pro vás máme jeden žhavý tip!

Recenze: Suicide Commando - Goddestruktor

2 komentářů
Už půl dekády uplynulo od vydání poslední studiovky temné taneční belgické mašiny Suicide Commando. Je tedy záhodno omrknout, jestli stálo čekání za to... Suicide Commando - Goddestruktor Vydal: Out of Line, (95 min)

Recenze: Ross Jeffery - Zůstanou jen skvrny

0 komentářů
Krátký, leč pořádně temný a depresivní příběh bratrů, kteří neprožili zrovna šťastné dětství, tuzemským čtenářům představuje britského hororového autora, o němž určitě neslyšíme naposled... 

Recenze: Cierń - The Emperor Rx

0 komentářů
Nehledě na různorodý původ členů kapely je jasné, že hudba umí jednotit. Potvrzují to i postpunkeři Cierń, kteří se letos poprvé představí živě i v Praze. Jaký je jejich dlouhohrající debut si přečtěte v recenzi.

Recenze: George MacDonald - Lilith

0 komentářů
Do roku 1895 se můžete vrátit s dílem, které je jedním z vrcholů viktoriánské fantastiky a podívat se na počátky temné literatury...   George MacDonald - Lilith Vydal: Carcosa, (337 stran)

Recenze: Ordo Rosarius Equilibrio - Nihilist Notes (And The Perpetual Quest 4 Meaning In Nothing)

0 komentářů
Nové album dekadetního spolku zavání střelným prachem a plameny... Ordo Rosarius Equilibrio - Nihilist Notes (and The Perpetual Quest 4 Meaning In Nothing)  Vydal: Out of Line, (51 min)

Recenze: Marko Hautala - Architekt temna

0 komentářů
Říká se, že každý zaslouží druhou šanci. Ne každý s ní však dokáže naložit tak šikovně, jako finský autor, který se svým třetím do češtiny přeloženým románem, trefil přímo do černého.