Recenze

Recenze: Bizarropolis

0 komentářů
Bizarro fiction je žánr, který je u nás stále tak trochu v plenkách.  A jestli ne v plenkách, tak se maximálně začíná učit chodit. Tenhle výběr domácích povídek však naznačuje, že už s ním rozhodně bude zábava...

Recenze: Mareux - Lovers from the Past

0 komentářů
Jednu z nejzajímavějších desek minulého roku nahrál americký muzikant a producent s kořeny v Íránu známý jako Mareux a my jsme si řekli, že bude dobré jeho potomka připomenout a mrknout se na něj trochu blíž...

Recenze: Václav Votruba - Šumavský Děs: Paměti okultní

0 komentářů
Už třetí pokračování pamětí Šumavského Děsa spojuje vášeň pro okultismus a nám se tuze zamlouvá... Václav Votruba - Šumavský Děs: Paměti okultní Vydal: Golden Dog, (148 stran)  

Recenze: Varsovie - Pression à froid

0 komentářů
Už pátou dlouhrající desku vydala postpunková dvojice z francouzského Grenoblu a my jsme si na ni posvítili v recenzi. Varsovie - Pression à froid Vydal: Icy Cold Records, (40 min)

Recenze: Jiří Sivok - Líp už bylo

0 komentářů
Jak si představujete jižní Čechy v roce 2045? Pokud nemáte představu, možná vám napoví svou dosud poslední knihou Jiří Sivok. Jestli vás svou vizí potěší, tím si nejsme jistí, příběhem by však potěšit mohl...

Recenze: Aeon Sable - Aenigma

0 komentářů
Německá gothicrocková parta přišla po delší době s novým materiálem, který se zvukově posunul trochu jinam, ale přesto si drží osobité kouzlo starších nahrávek. Více si přečtěte v recenzi...

Recenze: Ludmila Svozilová - Zemři, Kaine: Svatyně

0 komentářů
Máte rádi tajemné příběhy plné temných spiknutí? Pátrání a odkrývání tajemství? Postavy, které si jdou za svým, ale zároveň bojují sami se sebou? Potom je tenhle dvoudílný příběh určený právě vám!

Recenze: VNV Nation - Electric Sun

0 komentářů
Ronan Harris si dal dosud nejdelší pauzu mezi vydanými alby a my jsme jeho dlouho očekávanou novinku nemohli minout bez povšimnutí... VNV Nation - Electric Sun Vydal: Anachron Sounds, (63 min)

Recenze: Daniel J. Volpe - Billy Silver

0 komentářů
Jste připraveni na jeden z nejextrémnějších příběhů, jaké jste kdy četli? Tahle pikantní jednohubka vám dozajista orosí čelo a možná vám i zaskočí... Daniel J. Volpe - Billy Silver Vydal: Golden Dog, (108 stran)

Dvojrecenze: Projekt XIII - Dark Energy

0 komentářů
Pětice ostřílených muzikantů vydala nové EP a my nabízíme dva diametrálně rozdílné pohledy Blackmoona a demiho na jeho obsah. Jak se zamlouvá vám? Projekt XIII - Dark Energy Vydal: Musicraft, (18 min)