Články

0 komentářů
Nový Wan, festivalové lahůdky, klasiky, spousta hororového čtení i čtení o hororu - není toho málo!
0 komentářů
Nejen oduševnělou literaturou plnou jinotajů a temných zákoutí živ je člověk. Někdy stačí ke štěstí pořádná krvavá flákota. Monica J. O´Rourke - Utrpení těla Vydal: Golden Dog, (187 stran)
1
Kostarická "Třináctka" má novou desku a my jsme byli zvědaví, zda je pod černým světlem největší tma... Ariel Maniki and the Black Halos - Black Light Vydal: Deepland Records, (65 mins)
0 komentářů
...aneb šestnáctý ročník je za námi a už pro vás chystáme ten další.
0 komentářů
Před pár dny jste si mohli přečíst recenzi na jeho literární prvotinu a v sobotu vám zahraje jako DJ Godefroi. S Karlem jsme si povídali o snech, psaní i o prvním PGT.  
0 komentářů
Sanctuary.cz: We last spoke in connection with the release of album „Blood“ four years ago. What significant changes have been in your life since then? Firstly, the line-up of the band comes to my mind…
1
Letos zahraje na Prague Gothic Treffen také Karel Hron aka DJ Godefroi. Ten nám krom muziky přiveze i svou novou knihu a my jsme si na ni posvítili v recenzi...  
0 komentářů
Patříte k fanouškům Aesthetic Perfection a chystáte se na letošní PGT? Pak nastražte uši, tohle vás bude zajímat!
0 komentářů
Kina tentokrát příliš hororových snímků nenabízejí. Máme tu jednu novinku a jedno znovuzrození. Nabídka knih je tentokrát přecijen mnohem pestřejší. Mrkněte se sami.
0 komentářů
Chyběly vám Kootchovy reporty? Přečtěte si jeho čerstvé zážitky z dvojitého electromasakru v Německu!