Články

0 komentářů
Dnešní večer bude pražský klub Café v lese patřit temné dvojici Tempers. Dva fanoušci na něj, díky naší soutěži, vyhráli volné vstupy.
0 komentářů
Rakouská psychobilly parta přišla po pěti letech s novou řadovou deskou, na které pokračuje tam, kde skončila. Daří se muzikantům objevit něco nového?
0 komentářů
Letošní koncertní kolotoč je v plném proudu a my vám přinášíme možnost si námi podporovaný koncert užít zcela zdarma. Jedná se o vystoupení americké dvojice Tempers, která vyrazila začátkem tohoto roku na evropskou šňůru.
0 komentářů
Of powerful lineup consisted of Fields/Eden House members, molecular biology, current state of the current of UK scene, the new record and many other interesting stuff with Rob.    
0 komentářů
Chris Corner poslední roky brázdí světová pódia poměrně neúnavně, proto není divu, že se v případě aktuálního turné zase vrátil do našich končin. Jaký byl brněnský koncert? 
0 komentářů
Insiderský pohled na gothrockový dvojkoncert z pera R. X. Tháma.
0 komentářů
Únor je krátký a krátký je také seznam hororových novinek pro tento měsíc. Ale ono se vždycky něco najde!
4 komentářů
Kootcha opět vyjel na cesty do zahraničí, aby vám přivezl report...
0 komentářů
V duchu staré školy se ponese atmosféra nejbližšího netopýřího řádění.
0 komentářů
Začátek nového roku odhaluje resty loňska. Mezi nimi u nás figuruje stále aktuální album britské legendy, která si s ním ovšem taky dala pořádně na čas.Alien Sex Fiend - PossessedVydal: Cherry Red, (59 min)