Články

0 komentářů
Docela dlouho jsme se u nás nepověnovali temňácké módě. Hledáte shop, kde nakupovat parádu pro bubáky? Potom omrkněte třeba Mordhaus Shop. A pokud ho znáte, poznejte lidi, kteří za tímhle jménem stojí...
0 komentářů
Nová deska Legend vzbuzuje rozporuplné pocity. Někomu se nový zvuk nezdá, někdo je zase nadšený. U nás rozhodně uspěla!Legend - Midnight ChampionVydal: Artoffact, (59 min)
0 komentářů
Protože se u nás kromě hudby věnujeme alespoň okrajově i hororům, byla by škoda čas od času nepodpořit československou krvavou scénu a nepodívat se jí na zoubek trochu blíž.
0 komentářů
Tentokrát se o své pohledy podělil Ashley Dayour, zástupci spolků Ash Code, La Scalrta, Lapis Exilis, None, Lahka Muza, Terminal State nebo Fara. Jenom připomeňme otázky a hurá na to.
1
V sobotu 13. ledna bude klub FAMU patřit temným kytarám, kompilaci toho nejzajímavějšího z naší scény a lidem kolem ní.
0 komentářů
Co z loňského roku zaujalo umělce z Astari Nite, Antipole, Aeon Sable, SImona Cartera nebo tuzemských projektů Das Funus, Plague Called Humanity a Projekt203 ? A co se líbilo vám?
1
Letos se vracíme k oblíbenému jménu hororové rubriky a věříme, že vás budeme zásobovat natolik hrůzostrašnými příběhy, že z nich budete mít těžkou hlavu jako pan hrábě Felix Teleke z Tölökö!
0 komentářů
Elektronická hvězda Suicide Commando se přihrne do Prahy s novým albem!
2 komentářů
Jak se vyvedl koncert Samirova alter ega Bruno Ferrari v moravském city? To vám tradičně přiblíží Kootcha. 
0 komentářů
Co nového u harshelektronických přísňáků? Martti vám to poví...Grendel - Age Of The Disposable BodyVydal: Infacted Recordings,