Rozhovory

Nemuer: Naše nástroje jsou jako stroje času, který nás přenáší do minulosti

0 komentářů
V seriálu rozhovorů s kapelami, které jsou součástí naší kompilace "Dark Tunes from Czech and Slovak Caves" pokračujeme i po festivalu Prague Gothic Treffen.

TEAR: Bouchneš do stolu a texty a melodie se řinou samy.

0 komentářů
Svižně pokračujeme se seriálem minirozhovorů ke kompilaci "Dark Tunes from Czech and Slovak Caves vol. II".

Love My Science: Táto skladba je ako ja - pojašená, bláznivá, rebelská a zároveň hravá.

1 komentář
Další ze série minirozhovorů s projekty a kapelami z kompilace "Dark Tunes from Czech and Slovak Caves" směřuje také k patnáctému ročníku Prague Gothic Treffen, který proběhne už tento víkend.

Bratrstvo Luny: Jsem nadšený z toho, kolik je tady šikovných lidí...

0 komentářů
V rámci vydání kompilace "Dark Tunes from Czech and Slovak Caves" startujeme sérii minirozhovorů se všemi zúčastněnými, v nichž se vám neznámé projekty představí a ty známější zase prozradí, co je u nich nového. V Kralupech je novinek dost.

Strašání speciál aneb Jak může každý z čtenářů pomoci knižnímu hororu u nás?

0 komentářů
Kina jsou uzavřená, knihy téměř nevycházejí a Strašání tak nemá příliš novinek k nabídnutí. Všechno zlé je však pro něco dobré.

Cathedral In Flames: Žádná dobrá gotická kapela nevydává desky moc často

2 komentářů
Začátkem letošního roku se na české gotické scéně zjevilo jedno dávno zapomenuté jméno. Pražská gothicrocková formace Cathedral in Flames se ovšem vrátila ve velkém stylu, vydala debutovou desku a má řadu plánů i do budoucna.

"Cítím se unavený". Rozhovor se Sycem Coefficem o konci audiotrauma labelu a blížícím se festivalu

2 komentářů
This weekend the Audiotrauma label will officially conclude their activities with its fifth issue of Audiotrauma fest, which will take place on Friday, March 6, and Saturday, March 7, 2020 at Prague's Storm Club.

Linea Aspera: Texty jsou místa, kam pohřbívám své příběhy

0 komentářů
  O příbězích, rozpouštění ega, přírodě, návratu na scénu a dalších zajímavostech se zpěvačkou Zoè v předvečer jejich pražského vystoupení.

Rozhovor s Gun Dreams: Front 242 a jejich Headhunter byli inspirativní

0 komentářů
Gun Dreams byli spolu s Vanessou a slovenskými The Dark svatou trojicí Československého EBM. Jejich návrat po více než dvou dekádách přivítali mnozí fanoušci.

Depressive Disorder: Kvůli novýmu EP jsme najezdili tisíce kilometrů

2 komentářů
Jeden z nejosobnějších rozhovorů na Sanctuary.cz vůbec. Ale co dělat, když propojení dotazovaných a tazatele bylo kdysi těsné, dlouhodobé a intenzivní?