Rozhovory

Rozhovor k dvaceti letům labelu Alfa Matrix: německý trh nás často viděl jako konkurenty

1 komentář
Temně elektronické vydavatelství Alfa Matrix se na scéně zjevilo v roce 2001.

Dave Von Tenebrae: Začalo to malými experimenty s efekty a pokusy o vytvoření herních soundtracků.

0 komentářů
Člověk míní, covid mění. Na poslední chvíli jsme museli hledat náhradu za odpadnuvší support sobotního koncertu The Foreign Resort. Trn z paty nám vytrhl chlapík, jehož vyzpovídání jsme plánovali už po vydání kompilace "Dark Tunes... II".

The Foreign Resort: Někdy holt musíš dělat šílené věci, aby to fungovalo

3 komentářů
About remakes of 80's hits, Skoda Octavia, line-up changes, teaching and other interesting things with Danish post-punk princes. 

Twin Tribes: Moc se k vám těšíme na prohlížení města a na skvělé jídlo!

0 komentářů
On Friday, the Czech audience will hear for the first time the American darkwave duo, which is beginning to tread on the heels of the absolute top of the genre peloton.

Saigon Blue Rain: Po depresi vždycky přichází prozření

0 komentářů
The French (and for a while also a bit Czech) duo will soon introduce themselves to the Prague audience alongside Twin Tribes. We talked to Ophelia and Franck about the past, the present, moving, but also about bipolar disorder and violence agains

Karel Hron: Buďte hodný na svý noční můry.

0 komentářů
Před pár dny jste si mohli přečíst recenzi na jeho literární prvotinu a v sobotu vám zahraje jako DJ Godefroi. S Karlem jsme si povídali o snech, psaní i o prvním PGT.  

Then Comes Silence: Naučit se být víc trpěliví a nebrat věci tak vážně.

0 komentářů
Sanctuary.cz: We last spoke in connection with the release of album „Blood“ four years ago. What significant changes have been in your life since then? Firstly, the line-up of the band comes to my mind…

Empathy Test: Budeme poprvé vystupovat v České republice, v Praze i na PGT. Budou to tři "poprvé" v jednom!

0 komentářů
On the aftermath of Covid and Brexit, claustrophobia and positioning between scenes with one of the stars of this year's PGT.

Bolehlav: Ke svým věcem přistupuju spíš jako k remixům

0 komentářů
O míchání dubstepu s kytarami,  propojení s francouzským labelem audiotrauma, Nirvaně a dalších zajímavostech s Bolehlavem.

Epadun: Nezaměřujeme se na magické kletby, ale na vnímání tajemných zákoutí světa

0 komentářů
O Necronomiconu, životních změnách, magických brněnských místech a dalších zajímavostech s neoklasickým projektem, který znáte z "Dark Tunes 2".