Novinky

Belgický elektronický samotář True Zebra představuje výběrovou kolekci

0 komentářů
Za elektronickým projektem True Zebra z belgických Antwerp najdeme hudebníka jménem Kevin Strauwen, který se ve své hudbě nechává inspirovat žánrovými klasiky jako Ministry, Nine Inch Nails nebo Front 242 a přetavuje je v energický ele

Bloodsucking Zombies From Outer Space připravují sedmé album

0 komentářů
Vídeňská horrorbilly čtveřice Bloodsucking Zombies From Outer Space letos na jaře oslavila 15 let fungování a jubileum se rozhodla oslavit také novou deskou. Sedmé album “All These Fiendish Things” vyjde 8.

Podívejte se na nové zabahněné video Lord of the Lost

0 komentářů
Německá darkrocková parta Lord of the Lost se aktuálně veze na vlně zájmu se svým čerstvým albem "Thornstar", které vyšlo začátkem srpna u Napalm Records.

Tourbus Garyho Numana srazil a usmrtil 91letého obyvatele Clevelandu

0 komentářů
Turné přináší extatické i frustrující okamžiky. Stejně tak akuální turné Garyho Numan, které právě probíhá v Severní Americe.

Electropopový haPPiness Project vydává nové album

0 komentářů
Když začátkem roku vycházelo francouzské synth/electropopové formaci haPPiness Project EP "Big Cities", už tehdy kapela slibovala, že se brzy dočkáme něčeho většího.

Cestování s The Awakening od pobřeží až na dno propasti

0 komentářů
Už před třemi lety, když gothrocková stálice The Awakening vydávala svůj tehdejší singl "The Carriage", se hovořilo o vydání nové desky. Potom se ale tato původem jihoafrická (a nyní americká) formace odmlčela.

Chris Carter z Throbbing Gristle vydává nové EP a boxset

0 komentářů
Britský elektronický matador Chris Carter vydal na jaře po 17 letech svou první sólovou desku "Chemistry Lessons Volume One" a dostavil se zasloužený úspěch (psali jsme

Vydejte se se Solitary Experiments na cestu do budoucnosti

0 komentářů
Braniborská čtveřice Solitary Experiments aktivně působí na scéně už téměř čtvrt století.

The Cult můžete mít nově na růžovém vinylu

0 komentářů
Pokud patříte k příznivcům hlasu Iana Astburyho, kytarové ekvilibristiky Billyho Duffyho a jste navíc sběratelé, pak je následující zpráva určena přímo pro vás.