Novinky

Box And The Twins na připravované desce popisují rozpad

0 komentářů
Dvojice Box And The Twins nás nechala čekat tři roky než se odhodlala vydat svou druhou nahrávku. První singl je už ale venku!

Jared Louche se vrací na scénu s Chemlab i dalšími projekty

0 komentářů
Velikán amerického industrialu má spoustu novinek!

Bolehlav ve video podobě zhmotňuje bestii v nás

0 komentářů
Domácí tvrdě elektronický projekt Bolehlav a jeho debutové EPčko jsme vám už představovali. Teď k jedné položce z ní one man projekt přichystal i obrazový doprovod.

Engelsstaub se na nové desce inspirují hororovým podtónem příběhů bratří Grimmů

0 komentářů
Německá dvojice Engelsstaub vydává svou hudbu jen, když narazí na nosné téma. Tím pro tentokrát byla geografická i myšlenková spřízněnost se světoznámými pohádkáři, bratry Grimmy.

The Mission v dubnu do Prahy dovalí "Spojený evropský mejdan"

1 komentář
Wayne Hussey je vprostřed evropského sólového turné. Pár dní volna vyšetřil k tomu, aby anoncoval mohutné jarní turné The Mission, které dvakrát zasáhne i metropoli České republiky.

Videoklip a čerstvý singl doplnil aktuální desku elektroniků Atomzero

0 komentářů
Kanadská dvojka promuje, seč jí síly stačí.Peter a Andrew letos vydali se svým projektem Atomzero dlouhohrající novinku "Technophilia" a zdá se, že se v tvrdé konkurenci neztratí.

Druhou desku dokončilo řecké darkwave duo Grey Gallows

0 komentářů
Po roce jsou zpět melancholici z Patry.Grey Gallows se dali dohromady v roce 2016. Konstantin a Dionisis od začátku vsadili na darkwave postavený na masivních klávesách, rytmice a tradičním hlubokém vokálu.

Italská darkwave parta The Coventry doplnila svou novinku klipem

0 komentářů
Nové video akvizice labelu Swiss Dark Nights.

S Y Z Y G Y X vlétli v letošním roce na scénu se slábnoucími těly

0 komentářů
Tomuto jménu se v letošním roce na scéně nevyhneme. Dvojice S Y Z Y G Y X z amerického Washingtonu DC totiž vydala desku "Fading Bodies", která sbírá hory nadšených recenzí. 

Prožijte spolu s minimal synth projektem No New Dawn dvojitý sen

0 komentářů
Debutové EP amerického experimentálního tělesa.Domovem J. Czarna, tvůrce originálního hudebního stvoření No New Dawn, je Detroit. Právě odtud vypálil tento chlapík do lidí svou první nahrávku "Double Dream".