Ostatní

Srpnové strašání

0 komentářů
Do kin se dostávají horory evropské produkce, knižní horory neutěšeně raší jako yugotthy na dešti a český čtenář se postupně seznamuje s hororovým dílem Grahama Mastertona. Máme se dobře!

Červencové strašání

0 komentářů
Žádná velká smršť to tentokrát není, ale rozhodně se nedá říct, že by si člověk nevybral. Pokračování zajeté série, doplňování klasiky, ale i něco pro fajnšmekry se najde!

Červnové strašání

0 komentářů
Horor bují i v horkých dnech. Nový film, starý film, výstava, komiksy, romány, novely, povídky. Stačí si vybrat!  

Květnové strašání

0 komentářů
Květen byl v kinech absolutně marný, ale knižních novinek se nashromáždilo takové množství, že to vlastně ani trochu nevadí. A nejde jen o množství. Vybrat by si měl každý něco a některé tituly jsou opravdové šlupky. Pojďme si je projít...

Dubnové strašání

0 komentářů
Zástupy duchů a hektolitry krve se valí z pláten kin i stránek knih a je jen na nás, abychom dokázali schroupnout co největší vzorek z bohaté hororové nabídky. Pojďme ji prozkoumat podrobněji...

Březnové strašání

0 komentářů
Medvídek Pú, pokračování slavné série, klasika, nová jména i viktoriánský román, to vše lze najít v březnové nabídce děsivých příběhů. Ať už na filmovém plátně či na stránkách knížek.  

Fobia Kid a new gothic sound

0 komentářů
Můžeme se stokrát tvářit, že tomu tak není, ale čas utíká a svět (nejen ten hudební) v roce 2023 je logicky jiný, než svět v roce 1983.

Únorové strašání

0 komentářů
Únor vypadá zajímavě jak po filmové tak po knižní stránce a člověk málem neví, kam koukat dřív. Máme radost a jdeme na věc!

Lednové strašání

0 komentářů
Tak dlouho jsem přemýšlel, co se Strašáním udělat, aby bylo něčím nové a zajímavější, až jsem se na to vybodl a nechal vše při starém. I letos si tak budeme připomínat filmové premiéry, vydané knihy i akce, které spojuje jedno jediné - horor!

Prosincové strašání

0 komentářů
A je to tu zas. Pohádky, pohádky... Ještě, že pod těmi stromy najdeme každý nějaký ten horor a budeme se s ním (snad) moct uklidit někam do klidu.