Ostatní

Lednové strašání

0 komentářů
Tak dlouho jsem přemýšlel, co se Strašáním udělat, aby bylo něčím nové a zajímavější, až jsem se na to vybodl a nechal vše při starém. I letos si tak budeme připomínat filmové premiéry, vydané knihy i akce, které spojuje jedno jediné - horor!

Prosincové strašání

0 komentářů
A je to tu zas. Pohádky, pohádky... Ještě, že pod těmi stromy najdeme každý nějaký ten horor a budeme se s ním (snad) moct uklidit někam do klidu.

Listopadové strašání

0 komentářů
Je tu čas panického nakupování dárku a není překvapením, že hororovému čtenářstvu právě v tuhle dobu co navršit pod strom.  

Říjnové strašání

0 komentářů
Huuu, tak pozor. Po chudších časech je tento měsíc symbolicky nabušený hororem, takže bez nějakého velkého vykecávání se - jdeme na to!

Zářijové strašání

0 komentářů
Zdá se, že září je jakýmsi tichem před bouří. Příští měsíc nás mimo jiné čeká Podzimní sklizeň Festivalu otrlého diváka nebo HorrorCon, ale ten právě probíající je poněkud dietnější.

Srpnové strašání

0 komentářů
Sirotci, emzáci, upíři, strašidelné domy, mordy, duchové....tentokrát pro vás máme téměř vše...

Červencové strašání

0 komentářů
Červenec není k zahození. V kině se promítá, číst můžete známé příběhy v novém balení i úplně nové kousky. Být takový každý měsíc, můžeme si pískat...

Červnové strašání

2 komentářů
Doufám, že máte svůj oblíbený stín, kam se můžete zašít s knihou. Tento měsíc se vám musí sakra hodit.

Květnové strašání

0 komentářů
Květen bude svědkem řádění zničujících plamenů, brutálních vrahounů, slovanských božstev a naši hrdinové se budou muset potýkat se zombáky, nacisty i s vlastní minulostí...

Dubnové strašání

0 komentářů
Po hororech se v kině slehla zem. Nám je to jedno, jdeme si číst!