Klaunův náhrobní kámen

joy divisionZavzpomínejme na deset let starý článek o Joy Division z časopisu Rock & Pop...

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: Veronika (děkujeme!)

V rubrice "Retro" opět oprašujeme nejrůznější lahůdky s gothic příchutí, posbírané ze stařičkých tištěných hudebních (i jiných) magazínů zavátých neúprosným nánosem času. Ty pro vás znovu opucováváme, pulírujeme a vracíme do oběhu. Důvodem pro toto počínání je zaprvé snaha o zachování informací (neboť papírové časopisy ve srovnání s e-podobou většinou neoplývají přílišnou životností), zadruhé abyste věděli, co se o goths, této kultuře a kapelách psalo před deseti, dvaceti lety a měli srovnání, o kolik vnímání médii postoupilo. No a zatřetí se domníváme, že tyto články mívají i po tak dlouhé době informační hodnotu.

Podílet se na obsahu této rubriky samozřejmě pořád můžete i vy, pokud máte někde zašantročené podobné časopisy se souvisejícími články, které byste byli ochotní nascanovat (případně zapůjčit k nascanování) a dát našim čtenářům k disposici skrze CZ Sanctuary, ozvěte se, prosím, na mail redakce (at) sanctuary.cz. Předem děkujeme!

Další článek z rubriky Retro pochází z května 1998, kdy vyšel v časopisu Rock & Pop. V něm se autor Saša Neuman blíže podíval na manchesterskou legendu Joy Division, doplnil příspěvek několika fotografiemi, ale i překlady vybraných textů. Jednotlivé listy zvětšíte kliknutím.

Klaunův náhrobní kámen
Napsal: Saša Neuman
Časopis: Rock & Pop, květen 1994 (s. 58 - 63)

Klikněte pro zvětšení

Klikněte pro zvětšení

Klikněte pro zvětšení

Klikněte pro zvětšení

Klikněte pro zvětšení

Klikněte pro zvětšení

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

Tak to zkousim,jeslti uz fungujou komenty

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.