Klaunův náhrobní kámen

joy divisionZavzpomínejme na deset let starý článek o Joy Division z časopisu Rock & Pop...

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 


Zdroj: Veronika (děkujeme!)

V rubrice "Retro" opět oprašujeme nejrůznější lahůdky s gothic příchutí, posbírané ze stařičkých tištěných hudebních (i jiných) magazínů zavátých neúprosným nánosem času. Ty pro vás znovu opucováváme, pulírujeme a vracíme do oběhu. Důvodem pro toto počínání je zaprvé snaha o zachování informací (neboť papírové časopisy ve srovnání s e-podobou většinou neoplývají přílišnou životností), zadruhé abyste věděli, co se o goths, této kultuře a kapelách psalo před deseti, dvaceti lety a měli srovnání, o kolik vnímání médii postoupilo. No a zatřetí se domníváme, že tyto články mívají i po tak dlouhé době informační hodnotu.

Podílet se na obsahu této rubriky samozřejmě pořád můžete i vy, pokud máte někde zašantročené podobné časopisy se souvisejícími články, které byste byli ochotní nascanovat (případně zapůjčit k nascanování) a dát našim čtenářům k disposici skrze CZ Sanctuary, ozvěte se, prosím, na mail redakce (at) sanctuary.cz. Předem děkujeme!

Další článek z rubriky Retro pochází z května 1998, kdy vyšel v časopisu Rock & Pop. V něm se autor Saša Neuman blíže podíval na manchesterskou legendu Joy Division, doplnil příspěvek několika fotografiemi, ale i překlady vybraných textů. Jednotlivé listy zvětšíte kliknutím.

Klaunův náhrobní kámen
Napsal: Saša Neuman
Časopis: Rock & Pop, květen 1994 (s. 58 - 63)

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

Tak to zkousim,jeslti uz fungujou komenty

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.