9.6.10: Spectra*Paris se vrací s CD a DVD "License To Kill"

Elena Alice Fossi, zpěvačka kultovní italské Kirlian Camery, se opět připomíná se svým vedlejším projektem. Formace Spectra*Paris, seskládaná ze samých dívek, si získala uznání pro svůj elektronický sexy zvuk, míchající pop, alternativu a odkazy glamu již debutovou deskou "Dead Models Society" před třemi lety. V podobném duchum se ponese i novinka “License To Kill”, která vyjde u Out of Line 25. června 2010. I ta by ovšem měla být posazena především na nezaměnitelném vokálu Eleny Alice, která na desce nabídne celou šíři hlasového výraziva - od nevinné holčičky po divokou rockovou divu.

Součástí alba je DVD bonus se záznamy živých vystoupení a dalším materiálem, k disposici bude i opulentní limitovaná fan-box verze, obsahující navíc vinylovou verzi desky, plakát, nášivku a speciální členskou fanklub kartičku ve tvaru CD, na které se ukrývá exkluzivní, dosud nevydaná skladba. 

Tracklist CD: 

1- License To Kill
2- A Clockwork London
3- 007 Gold
4- Movie Ghouls
5- Aston Martin DBS
6- Carrie Satan
7- Death Records
8- Lost Highway Voices
9- S.I.S. Soundtrack
10- Phantom's Theme

Tracklist DVD:

1- SPECTRA MURDER SHOW (live at Odeon TV)
2- MAD WORLD (live at Odeon TV) 
3- SIZE ZERO (live at Odeon TV) 
4- ANTLAND (small club live in Germany)  
5- A CLOCKWORK LONDON (instrumental short) 
6- BEHIND THE SCENES (AND BEYOND INFINITY)Spectra*Paris - Mad World (předělávka Tears for Fears živě na Castle party 2009)


Zdroj: Gothtronic.com (SPECTRA*PARIS Returns with License to Kill CD+DVD)

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.