Recenze

Recenze: České temno

0 komentářů
Nemáte přehled v tuzemském hororu a udělali byste si rádi obrázek o jeho současné úrovni? Potom není nic snazšího, než doporučit tuhle antologii.   

Recenze: Grundeis - Amygdala

0 komentářů
Jedna z nejvýraznějších kytarových desek závěru roku 2021 vyplavala z ledových vod hamburských a my jsme se ji rozhodli pořádně prozkoumat...   Grundeis - Amygdala Vydal: Undressed Records, (47 mins)

Recenze: Petr Boček - Hřbitov trpaslíků

0 komentářů
Pokud patříte k fandům hororu a zároveň milujete černý humor, potom nelze jinak než doporučit tuhle novinku renomovaného tuzemského autora!   Petr Boček - Hřbitov trpaslíků Vydal: Golden Dog, (196 stran)

Recenze: Isiolia - I Saw It Coming

2 komentářů
Bylo by od nás čirým nerozumem, přejít bez povšimnutí v našich končinách natolik výjimečný materiál, kterým disponuje tenhle na plzeňsku vzniknuvší debut. Posuďte sami...

Recenze: Clive Barker - Hellraiser

0 komentářů
Dlouhých pětadvacet let trval návrat této dechberoucí klasiky na náš trh a není překvapením, že s novým překladem jí to sekne jako za mlada! Clive Barker - Hellraiser Vydal: Carcosa, (125 stran)

Recenze: Vellocet Roll - A Land Ridden by Darkness

0 komentářů
Druhé album kapely, která neváhá do temných motivů míchat spoustu experimentálních prvků (nebo je to obráceně?), má rozhodně šanci zaujmout posluchače ze všech možných žánrových subkultur. Co na jejich novinku říkáte vy? My chválíme!

Recenze: Whispers in the Shadow – Gilding The Lily (A Retrospective 1996-2021)

0 komentářů
Dá se 25 let fungování pod korouhví gotického rocku shrnout do 90 minut, aniž to posluchače uspalo? Tak se na to podíváme...

Recenze: Ladislav Klíma - Slavná Nemesis

0 komentářů
Mimo radostného bujení naší současné hororové scény vyplouvají zpět na krvavou hladinu také archivní klenoty domácí temné literární tvorby. Ten, o kterém si povíme v téhle recenzi je obzvláště blyštivý.

Recenze: Necrocock –⁠ Bipolární noci

5 komentářů
Kootcha se podíval na čerstvý přírůstek z Necrocockova pitevního stolu.

Postpunkeři Chain Cult vydali dokonalý sedmipalec, který si rozhodně nenechejte utéct!

0 komentářů
Novému vinylu trojice z Athén není absolutně co vyčíst. Snad jen to, že není delší... Chain Cult - We´re Not Alone Vydal: La Vida Es Un Mus, (7 mins)