Recenze

Recenze: Ev Knight - Čtvrtá děvka

0 komentářů
Americká autorka Ev Knight se u nás vůbec poprvé představila démonickou temnou fantasy a neušla naší přísné pozornosti... Ev Knight - Čtvrtá děvka Vydal: Golden Dog, (390 stran)

Recenze: Black Nail Cabaret - Chrysanthemum

1 komentář
Po čtyřech letech vydala maďarská dvojice novou řadovku a měla hodně těžkou úlohu navázat na předchozí pecku... Black Nail Cabaret - Chrysanthemum Vydal: Dependent, (46 min)

Recenze: Červi v hlavě (Karin Novotná, Kristýna Lyach, Jarka Pelikánová, Jiří Koreš)

0 komentářů
Další důkaz, že domácí horor žije a vyplatí se dát šanci i nováčkům krvavého řemesla... Červi v hlavě - Karin Novotná, Kristýna Lyach, Jarka Pelikánová, Jiří Koreš Vydal: Golden Dog, (216 stran)

Recenze: Dead Tahiti - Fala

0 komentářů
V Polsku neměli nikdy nouzi o zajímavé postpunkové a new wave projekty. Zrovna tenhle si určitě utéct nenechejte... Dead Tahiti - Fala Vydal: Bat-Cave Productions, (31 min)

Recenze: Bizarropolis

0 komentářů
Bizarro fiction je žánr, který je u nás stále tak trochu v plenkách.  A jestli ne v plenkách, tak se maximálně začíná učit chodit. Tenhle výběr domácích povídek však naznačuje, že už s ním rozhodně bude zábava...

Recenze: Mareux - Lovers from the Past

0 komentářů
Jednu z nejzajímavějších desek minulého roku nahrál americký muzikant a producent s kořeny v Íránu známý jako Mareux a my jsme si řekli, že bude dobré jeho potomka připomenout a mrknout se na něj trochu blíž...

Recenze: Václav Votruba - Šumavský Děs: Paměti okultní

0 komentářů
Už třetí pokračování pamětí Šumavského Děsa spojuje vášeň pro okultismus a nám se tuze zamlouvá... Václav Votruba - Šumavský Děs: Paměti okultní Vydal: Golden Dog, (148 stran)  

Recenze: Varsovie - Pression à froid

0 komentářů
Už pátou dlouhrající desku vydala postpunková dvojice z francouzského Grenoblu a my jsme si na ni posvítili v recenzi. Varsovie - Pression à froid Vydal: Icy Cold Records, (40 min)

Recenze: Jiří Sivok - Líp už bylo

0 komentářů
Jak si představujete jižní Čechy v roce 2045? Pokud nemáte představu, možná vám napoví svou dosud poslední knihou Jiří Sivok. Jestli vás svou vizí potěší, tím si nejsme jistí, příběhem by však potěšit mohl...

Recenze: Aeon Sable - Aenigma

0 komentářů
Německá gothicrocková parta přišla po delší době s novým materiálem, který se zvukově posunul trochu jinam, ale přesto si drží osobité kouzlo starších nahrávek. Více si přečtěte v recenzi...