Články

2 komentářů
Barbora se za nás jela podívat do rakouské metropole na dvoudenní festival Schattenwelt. Jak to podle ní probíhalo?Schattenwelt, Vienna, Austria, 10.-11.11.2017
0 komentářů
Do Prahy po čase zase jednou zavítala živoucí legenda Laibach. Jaká byla vyšpiónil Jaeger.
0 komentářů
Jak zní experimentální deska Chrise Cornera?IAMX - UnfallVydal: Caroline Records, (47:21)
0 komentářů
Jak že je to dlouho, co se Absurd Minds, K.I.F.O.T.H. a Terminal State naposledy objevili v Praze?
0 komentářů
O začátcích projektu, spolupracech v jiných skupinách (jako Front Line Assembly, Landscape Body Machine, Noise Unit nebo Unit 187) nebo o počasí v domovském Vancouveru, jsme si popovídali s Chrisem Petersonem a Craigem Josephem Huxtablem (momentálně fu
8 komentářů
Závěrečný díl našeho miniseriálu o nejinspirativnějších filmových dílech naší subkultury zakončíme pohledem na domácí (tedy českou a slovenskou) tvorbu. I u nás vznikla slušná řádka děl, která se dají bez nadsázky označit jako zásadní.
0 komentářů
Jak je to pořekadlo o té hoře a Mohamedovi?
0 komentářů
Nováčkovská doba hájení je pryč a švédská čtveřice před sebou měla nelehký úkol. Potvrdit vybudované pozice třetí dlouhohrající deskou...PRINCIPE VALIENTE - OceansVydal: Manic Depression (42 min)
0 komentářů
Když jde člověk do práce je venku tma, když jde člověk domů z práce je už zase tma - ideální stav pro milovníky všeho hororového!
0 komentářů
Nedělní večer bude pražský Palác Akropolis patřit Slovincům Laibach. Dva fanoušci na něj, díky naší soutěži, budou moci vyrazit zcela zdarma. Ptali jsme se vás, kdy naposledy právě v tomto klubu Laibach hráli.