Články

0 komentářů
Medvídek Pú, pokračování slavné série, klasika, nová jména i viktoriánský román, to vše lze najít v březnové nabídce děsivých příběhů. Ať už na filmovém plátně či na stránkách knížek.  
0 komentářů
Máte rádi vlkodlaky? Čtete rádi české autory? Potom je knížka o které si dnes povíme určena právě vám... Pavel Bartáček - Hrůzy v Michiganu Vydal: Golden Dog, (319 stran)
0 komentářů
Největší setkání goths v našem regionu uzavřelo soupisku účinkujících kapel pro letošní ročník.
0 komentářů
Blíží se návrat futurepopových králů VNV Nation do Prahy a dva výherci naší soutěž si ho budou moci s doprovodem užít s nulovým vstupným.
0 komentářů
Francouzskou dvojici, tvořící duši kapely Saigon Blue Rain, jste mohli v nedávných měsících potkat v našem hlavním městě. Zdá se, že jim pobyt u nás prospěl, protože jejich novinka je tím nejlepším, co dosud vydali.
0 komentářů
V sobotu se po boku XIII. století představí českému publiku vůbec poprvé britská gothrocková kapela The Nosfëratü.
0 komentářů
Můžeme se stokrát tvářit, že tomu tak není, ale čas utíká a svět (nejen ten hudební) v roce 2023 je logicky jiný, než svět v roce 1983.
0 komentářů
Únor vypadá zajímavě jak po filmové tak po knižní stránce a člověk málem neví, kam koukat dřív. Máme radost a jdeme na věc!
0 komentářů
V sobotu nás čeká v Praze další koncertní večer s mezinárodní účastí. Co na něj vyhrát vstupné zdarma?
0 komentářů
Zkušená autorka upířích memoárů se pustila na pole neorané a stvořila originální kraťas, který je jakousi variací na mládeži nepřístupné botanicko-entomologické bizarro.