Články

0 komentářů
Známe jména dvou čtenářů webu Sanctuary.cz, kteří se zadarmo podívají do Rosic.
0 komentářů
Deset týdnů zbývá do zahájení letošního ročníku Prague Gothic Treffen. Vlajková loď webu Sanctuary.cz dospěla ke třináctému ročníku a v tento moment je sestava účinkujících i doprovodného programu kompletní.
0 komentářů
Dva z vás se mohou letos do Rosic podívat zadarmo. Chcete?
0 komentářů
Od 28. do 30. června bude zámek Rosice opět patřit unikátnímu festivalu experimentálního umění s hosty jako Der Blutharsch, Treha Sektori, Iszoloscope a hromadou dalších.
9 komentářů
Pokud dostane fanoušek kinematografie otázku, aby vyjmenoval díla, ve kterých zazní nějaká ta gotika, dark electro a podobně, pravděpodobně vás dokáže zahltit obsáhlým seznamem.
0 komentářů
Trojice Italů stála před pěti lety se svým debutem u zrodu labelu Swiss Dark Nights a momentálně dokončila svou třetí desku. Kam se za tu dobu chlapci posunuli? 
0 komentářů
Je vedro jako v Pekle a bude hůř! Fans hororu si však na lecjaké utrpení potrpí, takže nebudeme naříkat a mrkneme se, co nás čeká a co by nás nemělo minout.
0 komentářů
Woodraf nám poslal na recenzi čerstvou desku jenoho z koní jeho labelu Bat-Cave. Pojďme se mu tedy podívat na zoubky.Schröttersburg - MelancholiaVydal: Bat-Cave, (41 min)
0 komentářů
Čtvrtý a zároveň poslední den největšího světového setkání goths. Pojďme tedy znovu do Lipska.Wave Gotik TreffenLipsko, 21. 5. 2018 
1
Třetí den letošního Wave Gotik Treffen očima našich redaktorů. Jak jsme jej strávili a jaké jsme si odnesli poznatky a pocity? O tom už je následující report.Wave Gotik TreffenLipsko, 20. 5. 2018