Články

0 komentářů
Druhé ohlédnutí za letošním svátkem gotiků v saské metropoli. NEDĚLE
0 komentářů
První ohlédnutí za uplynulým ročníkem lipské gotické merendy očima našich redaktorů. Wave Gotik Treffen nakrojil čtvrtou dekádu svého fungování a ani tentokrát jsme u toho nemohli chybět.
0 komentářů
Venku je krásně (pro někoho možná až moc), horor nám bují, natáčejí se filmy podle knižních předloh, dostáváme naloženo klasiky i bizárních příběhů, ani zdaleka nezahálejí domácí autoři a navíc se člověk může zajet porekreovat do Ostravy na knižní fest
0 komentářů
Audiovizuální festivalový samorost oživí první červencový víkend kaštieľ Jablonica.
0 komentářů
Už o víkendu vypukne v Praze unikátní festival zaměřený na domácí temně elektronickou scénu.
0 komentářů
Americká autorka Ev Knight se u nás vůbec poprvé představila démonickou temnou fantasy a neušla naší přísné pozornosti... Ev Knight - Čtvrtá děvka Vydal: Golden Dog, (390 stran)
1
Po čtyřech letech vydala maďarská dvojice novou řadovku a měla hodně těžkou úlohu navázat na předchozí pecku... Black Nail Cabaret - Chrysanthemum Vydal: Dependent, (46 min)
1
To jsou žně! Filmy, knížky, ale hlavně - nezapomeňte se zajít mrknout na Svět knihy! Donesete si domů tašku knížek za fajnové ceny a navíc můžete potkat oblíbené autory osobně. Co víc chtít?
0 komentářů
Další důkaz, že domácí horor žije a vyplatí se dát šanci i nováčkům krvavého řemesla... Červi v hlavě - Karin Novotná, Kristýna Lyach, Jarka Pelikánová, Jiří Koreš Vydal: Golden Dog, (216 stran)
2 komentářů
Máme tu vyhlášení soutěže, které se zúčastnilo nečekaně velké množství soutěžících.