Články

0 komentářů
O víkendu 24. a 25. srpna se do Prahy zase po roce slétne netopýrstvo ze všech možných koutů světa. A my vám na něj (mimo jiné) přivezeme největší jméno bitpopu...
0 komentářů
O češtině, witch house estetice, potápěčích ve vaně, Combichrist, atmosféře "hnusnejch hajzlů ve feťáckym klubu" a dalších zajímavostech s jediným zástupcem witch house na "Dark Tunes" (a nejspíš i celkově u nás).
0 komentářů
Před nějakou dobou nás napadla myšlenka podívat se i do zemí, které nejsou „tradičně gotické“.
0 komentářů
V pátek 13. dubna se do Prahy vůbec poprvé podívá David Thrussell. Spolu se Snog a Black Lung zahrají běloruští Suicide Inside.
0 komentářů
Berlínská parta Totenwald se v našem hlavním městě nechala vidět a slyšet už potřetí a nutno říct, že tento koncert nezapadne prachem zapomnění jenom tak. 
0 komentářů
Duben, ještě tam budem! Tedy za kamny. A teď je otázkou, jestli se na peci budeme mít čím bavit, potažmo strašit.
0 komentářů
Na novinku německých údernínků, kteří letos budou opět řádit na festivalu Rock of Sadská, se podíval Martii.Ost+Front - AdrenalinVydal: Out of Line (61 min)
0 komentářů
Meznárodní parta Raskolnikov se fandům poměrně nedávno představila první dlouhohrající deskou a 12. dubna dorazí premiérově i do Prahy. Už jste jejich debut slyšeli? 
1
Totenwald si v pátek zahrají v Praze už potřetí, ale premiérově přivezou svůj dlouhrající debut. Dřív než se tak stane, popovídali jsme si s kapelou o jejich původu, důležitosti image, osmdesátkách i o stavu temné scény v Berlíně.
0 komentářů
Evokace post-punkové minulosti i čerstvá deska berlínských provokatérů v jeden večer.