V březnu vám přivezeme CHRYSALIDE a SYNAPSCAPE!

Ti pozornější z vás si toho mohli všimnout už na sobotní elektronické merendě v Rock Café. V sobotu 12. března 2016 bude pražský Basement Bar svědkem společného vystoupení francouzských Chrysalide a německého projektu Synapscape!

 

Že mají Chrysalide Prahu, potažmo Českou republiku rádi, jsme se mohli přesvědčit již několikrát. Chrysalide založili v roce 2003 bratři Syco a Arco Coëfficovi, zakladatelé labelu Audiotrauma, nebo také pořadatelé proslulého Noxious Art festivalu ve Francii. Do Prahy přijedou představit svou aktuální desku "Personal Revolution" z loňského roku, která podobně jako předchozí tvorba nabízí neotřelý mix industrialu, punku a digital hardcore. Francouzské trio se v Praze představilo naposledy v roce 2013.

Pod názvem Synapscape najdeme dvoučlenný německý projekt s více než dvacetiletou historií. Industriální technonoise s tvrdými a dynamickými plochami je zárukou kvality a ne nadarmo je jedním z hlavních obchodních artiklů renomovaného labelu ant-zen. Synapscape se do Prahy podívají po dlouhých deseti letech a přivezou nám představit svou letošní desku "Rhythm Age".

 

Informace o předprodeji vstupenek přineseme brzy.

 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.