Skinny Puppy - noční můra bez konce

Skinny Puppy - noční můra bez koncePřetisk profilu Skinny Puppy, který napsal Godefroi v roce 2007 pro časopis Report music&style.








Opakování, matka moudrosti - jak už sám název "Retro" napovídá, v této rubrice oprašujeme opravdové lahůdky s gothic příchutí, posbírané ze stařičkých tištěných hudebních (i jiných) magazínů, zavátých neúprosným nánosem času, které po letech znovu opucujeme, vypulírujeme a vrátíme do oběhu. Důvodem pro toto počínání je zaprvé snaha o zachování informací (neboť papírové časopisy ve srovnání s e-podobou většinou neoplývají přílišnou životností), zadruhé abyste věděli, co se o goths, této kultuře a kapelách psalo před deseti, dvaceti lety a měli srovnání, o kolik vnímání médii postoupilo, a zatřetí protože tyto články mívají i po tak dlouhé době jistou informační hodnotu.

Podílet na obsahu této rubriky se samozřejmě můžete i vy, takže pokud máte někde na půdě, ve starém harampádí, pod postelí nebo pilinami s morčetem podobné časopisy se souvisejícími články, které byste byli ochotní nascanovat (případně zapůjčit k nascanování) a dát našim čtenářům k disposici skrze CZ Sanctuary, ozvěte se, prosím, na mail redakce@sanctuary.cz. Předem děkujeme!

A nyní již tři roky starý profil kanadské zvěstovatelů Skinny Puppy, který pro časopis Report music&style napsal Godefroi.

Skinny Puppy - noční můra bez konce
Autor: Godefroi
Médium: Report music&style

Klikněte pro zvětšení Klikněte pro zvětšení

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.