Perturbator představuje na novém singlu umění války a chystá dva koncerty v Česku

Synthwave hvězda se vrací k životu s novým materiálem i koncertní činností.

Po dvou letech neúnavného koncertování po celém světě – kdy sdílel pódia s HEALTH v USA a v Evropě spojil síly s Carpenter Brut – se Perturbator chystá na rok 2025, kdy ho zastihneme v plném zápřahu. Poprvé spojuje síly se známým metalovým labelem Nuclear Blast Records, a protože dobré zprávy nikdy nepřicházejí samy, vydává nový singl a hned dvakrát se ovjeví v Česku.

Nejprve informace k singlu. Ten dostal název "The Art Of War", vyšel už koncem dubna, a je to pouze předzvěst nové desky, kterou můžeme v řádu měsíců očekávat. Samotný singl, který má výrazný EBM feeling, doprovází silný videoklip, ve kterém je vojenská mašinérie znázorněna ve formě keramických maket, které jsou rozšmelcovány na padrť.

Perturbator ale chystá i koncertní vystoupení. Už 13. června se představí jako jedna z hvězd na festivalu Rock For People. Na listopad pak ohlásil evropské headline turné, na kterém se jako support představí Gost a nám dobře známá islanská trojka Kaelan Mikla. Pražské vystoupení je naplánováno na 13. listopadu 2025 do klubu SaSaZu. Předprodej vstupenek je spuštěn ZDE

 

Perturbator - The Art Of War

mohlo by vás také zajímat

randomnessec13