Nikdo nechce roli ve filmu Pride and Prejudice and Zombies

Romantické zombie komedie to ani v dnešní době filmových slátanin dochucovaných nachos a salsou nemají evidentně lehké. Dlouho připravovaná filmová verze knihy Pride And Prejudice And Zombies naráží na absolutní nezájem hereckých hvězd.

ppz-20090325-131909

 

Filmový server Twitchfilm.com dal dohromady nemilou statistiku hereček, které odmítly hlavní roli dámiček v tomto roztodivném costume dramatu. Účast už odmítla mrtvolná krotitelka Emma Stone ("Zombieland"), thrillerová baletka Natalie Portman (navzdory tomu, že je u filmu podepsaná jako producentka), dále pak Mia Wasikowska i Scarlett Johansoon, jejichž účast se v minulosti zdála téměř definitivní. K široké plejádě zamítnutých rolí se aktuálně přidává i Blake Lively.

Jistý tedy zůstává snad pouze australský režisér Craig Gillespie, což nám vzhledem ke kvalitám jeho letošního remaku kultovního vampire hororu "Fright Night" moc radosti nečiní. Na druhou stranu - od té doby co Trent Reznor odmítl zardousit Lincolnovu matku v jiné adaptaci stejného literáta ""Abraham Lincoln: Vampire Hunter", jsme vůči zklamání z tohoto zdroje poměrně odolní.

 

 


mohlo by vás také zajímat

Komentáře

Jdu do toho!!!!
:lol:

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.