Hell Party 6 – Šesté pokračování nejhrubší party ve městě

hellparty6_logo_sKlub Abaton otevře 16. dubna 2011 v 16.00 dveře nadšencům do piercingu, tetování a dalších forem zdobení těla a na své si přijdou i fandové latexu, fetiše a BDSM. Rádi přivítáme i ty, kteří si v těchto oblastech chtějí rozšířit obzor jen jako diváci.Hell Party dává prostor různým vášním. Proto je prostor klubu Abaton symbolicky rozčleněn na tři sekce.

Hlavní stage


Hlavní stage je zasvěcena piercingu a tělesným modifikacím. Večer zahájí provokativní módní přehlídka v gangsta stylu módních značek MyObsession a Punktura doplněná extravagantními účesy z vlasového studia Hell.cz. Svůdné modelky na pódiu vystřídá krvavý kabaret členů studia Hell.cz, který rozehraje performance s dekadentní aranží. První show studia Hell.cz odkazuje na mexickou tradici oslav dne mrtvých calavera. Energie a živočišnost expresivního tance ve spojení s temnější stránkou ženskosti jsou tématem druhého vystoupení. Následující show spojuje technologii a odosobněné tělo v cyberpunkové stylizaci. Poslední performance symbolizuje přirozenou tělesnost, kterou staví do kontrastu s promyšleností technicky nejnáročnější suspension večera.

Nedílnou součástí vystoupení studia Hell.cz je suspension neboli zavěšování lidí za kůži na háky. Tento dávný rituální prvek ve spojení s tajemnou atmosférou show slibuje nezapomenutelný zážitek. Všechna vystoupení na Hlavní stage prolíná symbolika barev. Barevná trojkombinace akcentuje dualitu duše a těla, pozitivní a negativní energie, kterou doplňuje rudá symbolizující krev a život.

HELL_Party_foto_4


Po skončení krvavého kabaretu rozjede na Hlavní stage afterparty legendární pražský DJ Philip T.B.C. Každý jeho set je neopakovatelným zážitkem, nedrží se vymezených stylů a kreativně kombinuje hudbu s náladou publika. Philipa T.B.C. vystřídá za pultem Hell piercer a modifikátor SHE-MON, pro kterého byl DJing vášní ještě před samotnými modifikacemi.

Fetish Stage

Na Fetish stage bolest nabývá dráždivých rozměrů. V pěti vystoupeních předvedou příznivci BDSM nejrůznější dimenze toho, když láska bolí. Čekají vás praktické ukázky jak spoutat a následně „něžně“ pomilovat znehybněnou partnerku supící do roubíku. Pro vaše potěšení si pohrají svůdné clinic slečny v latexu. Lehce znuděná dáma předvede způsoby krocení a výcviku otroka. Poslední dvě show předvedou drsnější formy SM. Před vašimi zraky bude stvořena zvrhlá Sirael, která splní všechny choutky svého pána a závěrečná show předvede hardcore torturu z rukou muže.

HELL_Party_foto_6


Music Stage


Music stage opanuje pět osvědčených hardcore kapel. První se představí punk grind Urin, kde hraje tatér Babboo ze studia HELL.cz. Vystřídají je osmistrunné kytary a metalový scream zpěváků z kapely Diphteria. Metal crossover Chlejf nechávají na pódiu pot i krev, proto se k Hell Party výborně hodí. Představí se i Minority Sound, nový electronica metal projekt členů Poppy Seed Grinder a Rites of Undeath. Poslední kapelou večera budou francouzští Chrysalide, kteří svým mixem hardcore industrial a punku bourají zavedené postupy a dokazují, že tvrdá elektronika se dá i v dnešní době hrát a tvořit inovativně. Po metalové smršti uleví uším DJ Gargoil se svoji psychobilly a rockabilly afterparty.

Další vychytávky

Abychom vám Hell Party co nejvíce zpříjemnili, pro odpočinek bude připravena Chill-Out Stage, teplé vegetariánské jídlo a oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky. Pro mimopražské návštěvníky a návštěvnice HELL Party nachystala cestovní kancelář CK Petrs ubytování za příznivé ceny v blízkosti klubu Abatonu, kde se Hell Party koná. Podívejte se na nabídku ubytování na webu CK Petrs.

Hell Party je straight & LGBT friendly. Vstup na Hell Party je možný od 18 let. Lístky zakoupíte na předprodejních místech nebo v síti Ticketportal.

 

{vimeo}20736783{/vimeo}
Hell Party 6 videotrailer


Hell Party 6 – Nejhrubší párty ve městě aneb Neúspěšně testováno na normálních lidech
16. dubna 2011 (start 16:00)
Praha, Abaton (Na Košince 8, Praha 8)
Vstup: 400,– předprodej Ticketstream / 450,– Kč na místě

 

Hell party 6

 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.