26.3.09: ZOMBIEWALK ODHALUJE MÍSTO POSLEDNÍHO SPOČINUTÍ NEKLIDNÝCH KOSTÍ

Již za necelé dva měsíce vypukne druhý ročník netradičního happeningu nazvaného Zombiewalk. Premiéra akce se v loňském roce setkala s nebývalým zájmem účastníků i všemožných médií, a proto je naší snahou posunout hnijící laťku kvality zase o stupínek výš. 

V letošním roce jsme pro vás nachystali několik inovací, o kterých vás budeme postupně informovat. Asi nejvýraznější změnou je výběr nového prostoru pro afterparty, která se letos odehraje stylově pod zemí - v klubu Chapeau Rouge (www.chapeaurouge.cz). Můžete se těšit na nemrtvou zábavu hned ve dvou patrech: Jedno patro bude vyhrazeno pro zombie koncerty, ve druhém protáhnou vaše zpráchnivělé kosti záhrobní DJ´s. Můžete se také znovu těšit na vyhlášení soutěže o nejlepší (čti nejohavnější) zombii.

Pokud plánujete obohatit letošní průvod nemrtvých svou zahnívající maličkostí, neváhejte a navštivte stránky www.zombiewalk.cz, kde najdete řadu užitečných informací. Můžete se také zaregistrovat a tím i přihlásit k odebírání newsletteru s novinkami, ogranizačními pokyny apod. Čerstvě umrlí tam naleznou také instruktážní video, jak se na ZW vyšňořit.

Další informace přineseme za týden, sledujte naše stránky!

BRAAAAAAAAAINS !!!!!

 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.