Mrtvoly se znovu vydávají na pochod, cílová afterparty poprvé zdarma

ilustračkaNejvětší a nejstarší Zombie Walk v České republice znovu ožívá! Po loňské vodní apokalypse, která odvážným přítomným zombiím důkladně opláchla všechny končetiny, vrcholí přípravy letošního, již sedmého ročníku. I tentokrát se můžete těšit na sborové chrčení stovek hrdel centrem Prahy, požírání obětí mezi nic netušícími turisty, znamenitě prohnilou afterparty a řadu novinek. Zombie Walk 2014 proběhne tuto sobotu 24. května! 

 

 

 

 

Zombie Walk se dá definovat nejlépe jako "veřejné shromáždění lidí oblečených a nastylovaných jako oživlé mrtvoly - zombie". Tyto srazy většinou začínají na jednom místě, kde se účastníci sejdou a odtud pokračují pěšky přes centrum města a veřejná místa, aby byli pěkně vidět.

 

Letos se už samotné setkávání prohnilých tváří uskuteční přímo v srdci turistické Prahy, v přímé blízkosti paláce konzumních zombies NC Palladium a metra Náměstí Republiky - na plácku za divadlem Hybernia. Mezi 14.30 a 16.45 zde proběhne každoroční sčítání  účastníků za pomocí podepsání jednoduchého formuláře (stahujte zde), který organizátoři na místě promění za oficiální pásky pochodu. V 17.00 se dav vydá ulicí Na příkopě směrem k Václavskému náměstí, kde proběhne společné focení u koně. Poté se dav došourá na Jungmannovo náměstí a odtud do cílové rovinky Rock Café.

dsc 2569

 

Sedm let největšího českého Walku si žádá několik příjemných obměn, v čele s novou neprošlapanou trasou a především otevřením klubové afterparty v Rock Café všem zombiím i fanouškům hororů bez vstupného. První patro ztrouchnivělého večírku bude vůbec poprvé v historii pražského pochodu otevřené všem návštěvníkům ZDARMA.

 

Proběhne zde již tradiční předání cen za divácky nejoblíbenější a nelidsky nejodpudivější zombii, k tomu bude v mlhou zahaleném foyer vyhrávat hřbitovní rokenrolotéka TEA JAYE IVA a v přilehlém divadelním sále se můžete těšit na nabídku oprášeného filmového zombie trashe.

 


Messer Chups - Zombie in a Mini Skirt

  

Každému, kdo se odváží sestoupit hlouběji do nitra letošní party a připlatí si za exkluzivně hrůzostrašný zážitek, zahrají mistři záhrobního surfu Messer Chups. Jejich vystoupením provede svůdná krasavice Zombierella, kytarový superhumanoid Oleg Gitaracula s ďábelsky rychlými riffy i napomádovaný bicák Boris Israel "Bisfer". Odvrácená strana galaxie nezná větších znalců hororového kumštu. Skladby jako "Rockin´ Zombie", "Zombie in a Mini Skirt", "El Zombierello Vs. Octopus Man Attack" nebo celé album "Zombie Shopping" jasně dokazují, že Messer Chups mají na pochodu oživlých mrtvol své nezpochybnitelné místo. Více než stylovým doprovodem bude o sobotním večeru pražské trio rokenrolových floutků s dámou v čele, The Maggie's Marshmallows. 

Afterparty - Messer fb

 

Zombie Walk 2014 + Afterparty s Messer Chups (RU),

The Maggie's Marshmallows (CZ), Tea Jay Ivo (CZ)


24. května 2014
Praha, Rock Café (Národní 20)
Vstup: 290 Kč v předprodeji, 390 Kč na místě (sleva pro všechny zombies!!!)
Předprodej v sítích Ticketstream, Eventim a v Rock Café.


Messer Chups:

youtube https://www.youtube.com/watch?v=8Cn_5XimO2I
facebook https://www.facebook.com/messerchupsMesser Chups - Swamp surfin


The Maggie's Marshmallows:
youtube https://www.youtube.com/watch?v=w3-Tt2Y6Ndk
facebook https://www.facebook.com/themaggiesmarshmallows

 

Facebook událost: www.facebook.com/events/558868577562717


kontakt na pořadatele: redakce@sanctuary.cz

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

Dobry den nemuzu nikdy trefit kdy zacina ten zombie den... ZOMBIE WALK PRAGUE kdy bude dalsi akce rada bych sla a jak muzu najit tu akce na netu kde se to vyhlasuje...
tak zase zhruba za rok touhle dobou. stranky jsou http://www.zombiewalk.cz/ pripadne po republice probihaji i dalsi zombiewalky, kdyby se zdalo rocni cekani dlouhe.

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.