V sobotu roztančí Prahu němečtí Absurd Minds a slovenský dvojzápřah KIFOTH / Terminal State

Poslední koncert roku 2017, který pořádá crew Sanctuary.cz, potěší hlavně fans zkušených elektronických harcovníků od našich sousedů. Ať už z východu nebo ze západu. 

Nejen sedm let na nové album, ale ještě o rok déle si museli fanoušci EBM kvarteta Absurd Minds počkat na jejich další vystoupení v Praze. Listopadový koncert v pražském Underdogs' Ballroom & Bar toto čekání ukončuje a ještě navíc přihazuje plnohodnotnou dvojici slovenských sparingpartnerů. Pamatujete koncert drážďanské formace v rámci série Cyber Futurum? Tehdy se formace, které je často předhazována v dobrém i zlém podobnost s tvorbou Project Pitchfork, představila v pražském klubu Futurum v tříčlenném složení. Od té doby se jejich řady rozšířily o dalšího člena Nicka - B, kapela přidala do arzenálu elektrickou kytaru, takže nás v Praze čeká znovu jiný zážitek.

 Němce doplní v line‑upu výborná slovenská dvojice KIFOTH a Terminal State. Mir Colon s Key Headem, stejně jako Absurd Minds, vydali v letošním roce po sedmi letech ticha nové album "Extensive Report", za kterou sklidili celosvětově velmi pochvalné reakce. Oproti tomu Chris XX s Minorem se od svých sólových projektů (THXM respektive The Opposer Divine) vrací k bratrské spolupráci, která by po podzimním turné mohla vyústit v brzké nové album. Tak či onak, v Praze nás čeká na konci roku čistá EBM show, která musí potěšit každého milovníka žánru.

 


KIFOTH - Idealist Cogitations

 

Koncert proběhne v sobotu 25. listopadu prostorách smíchovského klubu Underdogs' Ballroom & Bar. V předprodeji seženete lístky za 290 Kč + poplatky. O předprodej se postarají Ticketpro a GoOut.cz. Na místě pak bude vstupné 390 Kč. Očekávejte následně stylovou afterpárty.

 


Terminal State - Symmetry of the Shadow

 

ABSURD MINDS (D), K.I.F.O.T.H (SR) + Terminal State (SR)

25. 11. 2017, 20:00 hodin

Underdogs‘ Ballroom & Bar, Nádražní 3, Praha 5

Vstupné: předprodej v síti Ticketpro, GoOut.cz - 290 Kč (+ poplatky sítě), na místě 390 Kč

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.