Tvrdě elektronický start roku 2016 provedou Synapscape a Chrysalide

Po postpunkovém večírku přichystal kolektiv Sanctuary.cz večírek zaměřený na temnou a řádně ostrou elektroniku. V sobotu 12. března přivítá dvojici zahraničních žánrových hvězd - německou dvojici Synapscape a trojici z Francie Chrysalide.

Že mají Chrysalide Prahu, potažmo Českou republiku rádi, jsme se mohli přesvědčit již několikrát. Kapelu založili v roce 2003 bratři Syco a Arco Coëfficovi, šéfové labelu Audiotrauma, nebo také pořadatelé proslulého Noxious Art festivalu ve Francii. Do Prahy přijedou představit svou aktuální desku "Personal Revolution" z předloňského roku, která podobně jako předchozí tvorba nabízí neotřelý mix industrialu, punku a digital hardcore.

Pod názvem Synapscape najdeme dvoučlenný německý projekt s více než dvacetiletou historií. Industriální technonoise s tvrdými a dynamickými plochami je zárukou kvality a ne nadarmo je jedním z hlavních obchodních artiklů renomovaného labelu ant-zen. Synapscape se do Prahy podívají po dlouhých deseti letech a přivezou nám představit svou loňskou desku "Rhythm Age".

O afterparty se postará DJ Maldoror.

CHRYSALIDE (F), SYNAPSCAPE (D) plus DJ Maldoror
12. března 2016
Praha, Basement Bar (Francouzská 78)
Vstup: 290 Kč + poplatky (předprodej) / 390 Kč na místě

Cchrysalide

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.