Co uslyšíte dnes večer ve Scéně Radia Wave?

Dnes si kromě hromady novinek dáme i rozhovor s jednou z aktuálně nejskloňovanějších tuzemských kapel z temně elektronického ranku. Trojici Schwarzprior jsme zastihli těsně před křtem prvotiny "IDDQD" – co jsme se dozvěděli? To zjistíte už za chvíli na Radiu Wave!


Ostřejší následovníci odkazu WWW? EBM revivalisté? Hipsterská mucholapka? Těžko říct, co na trojici Schwarzprior sedí nejlépe. Jejich debut "IDDQD" má řadu much, které ale přebije originální koncept a výborně vystižená atmosféra Ostravy. O tom všem a mnohém dalším si s Tomášem, Edgarem a Radkem povídal před křtem debutu v pražském Basement Baru Pavel Zelinka.

Scéna s PZ a TH (Dark Wave) (www.wave.cz/darkwave) je jediný rozhlasový týdeník v ČR zaměřený na darkwave a gotickou subkulturu. Vysílá ho Český rozhlas – Radio Wave každý čtvrtek mezi 22. a 24. hodinou.


Odvysílané pořady si můžete poslechnout v Jukeboxu Radia Wave (www.wave.cz/jukebox). Živé vysílání můžete po internetu naladit zde. Diskutovat s fanoušky můžete na Facebookovém chatu pořadu zde.Schwarzprior – Železem rty

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.