Skinny Puppy – Poslední zavytí vychrtlého štěnete

skinnypuppy_poslednizavyti_sA opět se vypravíme do hudební historie, tentokrát o šestnáct let zpátky, kdy se Jana Kománková ve svém článku věnovala (naštěstí jen dočasnému) zániku již tehdy kultovních Skinny Puppy. 

Zdroj: Igor aka ISH (děkujeme!)

V rubrice "Retro" opět oprašujeme nejrůznější lahůdky s gothic příchutí, posbírané ze stařičkých tištěných hudebních (i jiných) magazínů zavátých neúprosným nánosem času. Ty pro vás znovu opucováváme, pulírujeme a vracíme do oběhu. Důvodem pro toto počínání je zaprvé snaha o zachování informací (neboť papírové časopisy ve srovnání s e-podobou většinou neoplývají přílišnou životností), zadruhé abyste věděli, co se o goths, této kultuře a kapelách psalo před deseti, dvaceti lety a měli srovnání, o kolik vnímání médii postoupilo. No a zatřetí se domníváme, že tyto články mívají i po tak dlouhé době informační hodnotu.

Podílet se na obsahu této rubriky samozřejmě pořád můžete i vy, pokud máte někde zašantročené podobné časopisy se souvisejícími články, které byste byli ochotní nascanovat (případně zapůjčit k nascanování) a dát našim čtenářům k disposici skrze CZ Sanctuary, ozvěte se, prosím, na mail redakce@sanctuary.cz. Předem děkujeme!

A teď už zpět do roku 1996, kdy Jana Kománková napsala pro magazín Rock&Pop článek o kanadské elektronické legendě u příležitosti jejich tehdejšího ukončení hudební činnosti. 

Skinny Puppy – Poslední zavytí vychrtlého štěnete
Autor: Jana Kománková
Médium: Rock&Pop (duben 1996, s. 62)

skinnypuppy_poslednizavyti_1

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.