5000 přístupů!

Drazí návštěvníci CZ Sanctuary! Je nám ctí a radostnou povinností Vám poděkovat za přízeň těmhle našem stránkám. Je to totiž pouze a jenom díky vám, že jsme překročili magickou hranici 5000 přístupů, takže děkujem, snad se do budoucna toto číslo ještě několikanásobně rozroste! ;)

Na druhou stranu si uvědomujeme fakt, že tím, že sem chodíte jsme zavázani to tady nejen udržet, ale pokud možno rozvíjet. Kvůli tomu sjem už mluvil s jedním šikovným chlapíkem, že by nám pomohl trochu překopat design. A samozřejmě, jako na každym fóru, i při osobnim setkání - ukecávám právě VÁS všechny, kteří se zajímaji o témata na CZ Sanctuary, aby se podíleli na tvorbě, protože tyhle stránky jsou tu pro vás. Takže kdo máte jakoukoliv zajímavou úvahu, báseň, recenzi, prostě cokoliv, co by se sem mohlo hodit, posílejte buď Eye-Ezechiel@post.cz , anebo na náš redakční mail, kterej si z hlavy nepamatuju, takže zjistim a doplnim, jo?

Díky za všechno a doufám, že nám zachováte přízeň i nadále! ;)

Za redakci CZ Sanctuary

Ezechiel

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

JUHŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ :-)))<br /><br />Jinak onen redakční mejl je následující: cz.s@centrum.cz<br /><br />Děkujeme za Va?e příspěvky ;-)
az tak jo??5000 je pekny cislo ale peknejsi by bylo s par nulama na viac:D
[1] Cheche...jasně, díky.....jen musim od vás zjistil heslo od někoho.. :D<br /><br />[2] Mno my pevně doufáme, ?e to příjde ! :D :D ;-)
Pěkné číselko, to potě?í, ?e je právě tohle forum a web takle v pohybu:-)
Gratuluji vám:-)
mno doufat muzete:D... ale ne urcite to prijde mate totiz mrte pekny stranky:-)... takze se tam casem ty nuly pridaj:-))[3]
[6] Díky, taky doufáme... ;-)
[7]mno dyz to tu bude porad takhle pekny tak neni co resit:D
Tak to je slusny, 5000 pristupu, leden 2006......ach ta nostalgie :D
t ([url]http://socboard.ru[/url])h ([url]http://www.intermost.ru[/url])a ([url]http://ag-personal.ru[/url])n ([url]http://vesna-akadem.ru[/url])x ([url]http://ross-rabota.ru/[/url])! ([url]http://www.klevyi.ru[/url])
Perfectly! :silly: <br />__________<br />fontsky ([url]http://fontsky.ru/[/url])

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.