V ŘÍJNU VÁM PŘIVEZEME NA KONCERTNÍ ČESKOU PREMIÉRU TWIN TRIBES!

Američtí Twin Tribes rostou doslova přes očima. I když ve vzduchu stále visí hromada otazníků, neodolali jsme a kapelu pro vás zabookovali pro českou koncertní premiéru.

V týdnu, kdy "slavíme" rok od přiškrcení života skrze koronavirové lapálie, vám oznamujeme nový plánovaný koncert! Nečekaně symbolicky se všechno okolo amerického darkwave dua Twin Tribes sešlo, že z prostého ohlášení je téměř manifest víry v pozitivní budoucnost ;)

Ale abychom celou záležitost nezakecali. "Když to hodně zjednoduším - živelná analogová rytmika She Past Away rozzářená barevným melancholickým zvukem Drab Majesty se vyznává k nezpochybnitelné lásce k The Cure i k odkazu klasiků Clan of Xymox", básnil nad druhou řadovkou Twin Tribes v recenzi na našich stránkách kolega Demi Mortuus. A nebyl sám. Zjevení jménem Twin Tribes zaujalo, jak intenzivní studiovou tvorbou, tak i silnými koncerty.

Vypadá to, že koronavirová pauza Luise Navarra a Joela Niña Jr. nemá sílu zastavit. V současné době dvojka z Texasu vydává remixovou desku "Altars" a plánuje rozsáhlé podzimní turné. Jeho součástí by mělo být i první vystoupení kapely v České republice. Termín koncertu je stanoven na 8. října 2021 do pražského Klubu 007 Strahov!

Cena vstupenky bude odhalena později v souvislosti se spuštěním předprodeje. To samé i se jménem předkapely.

 

Twin Tribes - Shadows

 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.