Načněte rok 2021 s charitativní kompilací "Face The Beat: Session 6" (i s českou účastí!)

Co takhle vykročit do letošního roku s masivním žánrovým výběrem, který pro vás připravil portál Side-Line, v uších? 

Nevíte, co se v současné době (nejen) na temně elektronické scéně děje. Pak existuje řada způsobů, jak dočerpat nazpět potřebné informace. Jednou z nich je stáhnout si za dobrovolný příspěvek (label zisk z prodeje kompilace věnuje na jím zvolené dobročinné účely) aktuální kompilaci portálu Side-Line, která představuje známá jména i nováčky na scéně v zajímavém mixu.

To je případ i nejnovějšího, už šestého dílu sampleru "Face The Beat", který představuje 140(!!!) skladeb žánrových příspěvků. Pravda, tu a tam výrazně vybočujících ze základního, temně elektronického směřování. To by se na kompilaci jinak neobjevili gothic rockeři The Breath Of Life, industriální rockeři Shadow System nebo Darkcell, či zamyšlený instrumentální IDM projekt Bukser.

Je velmi potěšující, že se do babylonu projektů, kam svou skladbu umístili i velká jména jako Mark Heal z Cubanate, Digital Factor nebo Helalyn Flowers, procpal i domácí nováček Decent Ruins, který sem umístil svůj druhý singl Ylmn! Další pádný důvod se do poslechu více než 10hodinového žánrového dobrodružství pustit!

 

 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.