Fields of the Nephilim vystoupí na festivalu Brutal Assault 2012

Carl McCoy a spol. míří poprvé do České Republiky!

 

fields_of_the_nephilim_-_Carl

 

Fields of the Nephilim zahrají na letošní ročníku festivalu Brutal Assault, který se koná ve dnech 8. - 11. srpna v pevnosti Josefov.

Více informací najdete na oficiálním webu Brutal Assault.

 

oficiální text pořadatele:

FIELDS OF THE NEPHILIM - dost možná nejvlivnější gothic/doom metalová kapela osmdesátých let se stává dalším potvrzeným tělesem pro 17. ročník festivalu Brutal Assault. Formace sdružená kolem frontmana s nezaměnitelným vokálem Carla McCoye je živoucí legendou gothic/doom metalové scény a nic na tom nezměnil ani její pětiletý rozpad v první polovině devadesátých let. Carl McCoy v minulých letech postavil novou koncertní sestavu a FIELDS OF THE NEPHILIM se tak znovu výrazně přihlásili o slovo. Kromě několika koncertů bychom se měli dočkat i nástupce alba „Mourning Sun“ z roku 2005.

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

LOL. <br />chudak nephi.
Ha!<br />Letos je to nabite
lol tak že bychom po dlouhých letech vyjeli opět na BA? :lol: no ne, spíš je to k pláči než k smíchu, už jednou jsem absolvovala BA prakticky kvůli jedné kapele a byla to nuda, tak snad to tentokrát půjde ošetřit jednodenní vstupenkou (tehdá r. 06 to nešlo, má oblíbená kapela hrála ve čtvrtek a jednodenní vstup šel koupit jen na sobotu)
Tohle je opravdu smutný... :-?
Ty voe na co si stezujes? :)
Pořadatel by řádně potřeboval proplesknout!
Komu ta scéna tak BRUTÁLNĚ ublížila, že si tohle zaslouží? :D
Jako je samozřejmě super, že se do Čech dostanou i takovýhle kapely. Na druhou stranu si myslím, že drtivou většinu návštěvníků Brutal Assaultu tahle muzika bavit nebude a ty, který by to naopak bavilo, to na fest stejně nepřitáhne (kór pokud nebudou prodávat lístek na jeden den jak píše Sudlice).
Ste nejaky rozmazleny koukam.. :D
Az na to, ze to dopadne jako vzdycky, kdyz nasim strasne inteligentnim metalistum nekdo zahraje neco jinyho nez neposlouchatelnej bordel, a jediny co se bude na tom koncertu dit bude to, ze lidi budou hazet kelimky a rvat nadavky. gg.
Jezis... Mrkni na kapely co maj hrat na BA.. Myslim ze je to velice pestra smesice kapel.<br />Jinak otazka k diskuzi. Kdyz uz fields na ceskym festu tak na jakym teda? Rock for people? Masters? mighty sounds? :D
Špatně položená otázka. Správně by ses měl ptát:<br />"Když už Nephs v Čechách, proč proboha na festu?"
Souhlasím. Podle mého dokud nebudeme mít v republice podobně velký fest zaměřený výhradně na gotickou scénu, bude účast Nephs na jakémkoliv jiném z jistý míry nedůstojná a pro skalní fans podpásová. Neříkám, že pro všechny, ale troufám si říct, že pro většinu ano.<br />Taky jsem před časem seděla jedním zadkem na dvou židlích - jednou půlkou na metalové a druhou na gotické, teď už holt sedím jen na gotické, takže z účasti Nephs na BA nemůžu skákat radostí do vzduchu.
Jistě, všichni kdo jezdí na BA jsou alko-trubky, které se těší, až budou lít pivo po mistru McCoyovi, protože se kvůli němu nedostane na nějaký pěkný neposlouchatelný bordel. Hurá se všema do jednoho pytle!
Naprosto souhlasím s tím, co napsal Ez - metly z toho v pět odpoledne asi odvařený nebudou (protože čas headlinera stejně nedostanou), navíc 80% zážitku, totiž atmosféra, půjde úplně do prdele...<br />Finanční efekt pro pořadatele (tzn. aby to přitáhlo goths) to taky nesplní, protože zahraniční návštevníci si radši počkají na plnohodnotný koncert. Takže suma sumárum: Nephs v ČR je sice hrozně krásný, ale osobně ušetřim těch patnáct stovek za Brutal a za stejný prachy to budu mít např. v Maďarsku včetně dopravy...
Martin Brzobohaty aha Shindy rika, ze zatim nezamysleji prodej jednodennich vstupenek, ale ta moznost tu plati na sobotu, takze pokud budou Nephs v sobotnim programu, teoreticky se to tak udelat da, pokud budou hrat v jiny den, pak holt smula.
tak za tohle jsem nasranej až to bolí. se po 20 letech čekání budu tahat skoro v 50 na fesťák s ožralýma hovadama a poslouchat stupidní sračky?
Hmm, zajímavý názor... Na BA jezdím leta a vůbec se necítím jako ožralý hovado poslouchající stupidní sračky. Naopak, pana McCoye si hluboce vážím a na jeho vystoupení se těším z letošního lineupu snad nejvíc. Zkuste odhodit předsudky a přijeďte. Uvidíte, že jste se zmýlil.

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.