Co uslyšíte dnes večer v pořadu Dark Wave na Radiu Wave?

Pár dní před pražskou zastávkou Francouzů Joy/Disaster, kteří vystoupí spolu s Poláky Cabaret Grey v sobotu 18. února v pražském klubu Necropolis, jsme vyzpovídali jejich frontmana Nica o současné sestavě kapely, znechucení na aktuální desce, o rostoucí francouzské postpunkové vlně, ale i jeho překvapivé inspiraci ve stoner metalu či taneční elektronice.

 

 

K tomu v 189. dílu pořadu Dark Wave ještě přihodíme aktuality z táborů Specimen, Demented Are Go, Laibach, XMH nebo Throbbing Gristle, v Démantu si představíme nováčky Lebanon Hanover, zahrajeme si z nových desek Combat Voice nebo The Quinsy. Na konci pořadu vás kromě dvojkoncertu Cabaret Grey a Joy/Disaster pozveme na řadu stylových párties a koncert cold wave Bloodygrave & Die Lust.

Dark Wave (www.wave.cz/darkwave) je jediný rozhlasový týdeník v ČR zaměřený na darkwave a gotickou subkulturu. Vysílá ho Český rozhlas - Radio Wave každou středu od 22 hodin do půlnoci. Odvysílané pořady si můžete poslechnout v Jukeboxu Radia Wave (www.wave.cz/jukebox).

Živé vysílání Radia Wave můžete po internetu naladit zde.

 

Dark Wave

 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.