Co uslyšíte dnes večer v pořadu Dark Wave na Radiu Wave?

Asi největším tahákem letošního Electro Prague Festivalu, který proběhne v sobotu 30. července v pražském Rock Café, bude trojice z Chile Vigilante.

 

Vigilante_-_The_New_Resistance

 

Nelenili jsme a jejich předáku Ivanu Muńozovi jsme zavolali, abychom se ho zeptali na historii kapely a také na novou desku "The New Resistance", kterou přijedou propagovat na sérii koncertů do Evropy. Vedle toho vás v Aktualitách budeme informovat o Bauhaus, Bloody Dead And Sexy, Swans nebo And One. V Démantu sfoukneme tenkou vrstvu prachu z objevu jménem Soft Kill a zahrajeme si z nových desek Shotgun Club a The Prostitutes. Kromě pozvánky na Electro Prague Festival ve formě rozhovoru s Vigilante vás také budeme lákat na Sázava fest s hlavními taháky Hurts a Alphaville a ambientně zaměřenou přehlídku Hradby samoty, která proběhne na slovensko/českém pomezí na zámku v Holiči.


Dark Wave (www.wave.cz/darkwave) je jediný rozhlasový týdeník v ČR zaměřený na darkwave a gotickou subkulturu. Vysílá ho Český rozhlas - Radio Wave každou středu od 22 hodin do půlnoci. Odvysílané pořady si můžete poslechnout v Jukeboxu Radia Wave (www.wave.cz/jukebox).

Živé vysílání Radia Wave můžete po internetu naladit zde.

 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.