Co uslyšíte dnes večer v pořadu Dark Wave na Radiu Wave?

Středeční večer na Radiu Wave po desáté hodině zase notně potemní. Rozeběhne se totiž pravidelná dvouhodinovka Dark Wave. Její 147 díl nám v premiéře představí ukázky z připravovaných alb praotce gotické scény Petera Murphyho, slovenských tvrdých elektroniků Terminal State, industriálních rockerů 16Volt nebo francouzských post punkerů Joy/Disaster. Posvítíme si také na psychobilly naděje z Brazílie – Sick Sick Sinners a Srbska – Vultures a prozradíme, co se nového peče u Lights Of Euphoria, Psyborg Corp. nebo K-Bereit.

V Démantu si oprášíme slávu bývalé německé stálice The Fair Sex a pak se vrhneme na hromadu nových nahrávek. Svými novými přírůstky se pochlubí miserylab, Monica's Last Prayer nebo Attrition a na závěr vás pozveme na významné koncerty a párties, které se na území Česko-Slovenska budou konat v následujících sedmi kalendářních dnech.

Dark Wave (www.wave.cz/darkwave) je jediný rozhlasový týdeník v ČR zaměřený na darkwave a gotickou subkulturu. Vysílá ho Český rozhlas - Radio Wave každou středu od 22 hodin do půlnoci. Odvysílané pořady si můžete poslechnout v Jukeboxu Radia Wave (www.wave.cz/jukebox).


Živé vysílání Radia Wave můžete po internetu naladit zde.

 

darkwave - logo

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.