20.11.09: Nachtmahr hledají dívky do své armády!

Jak už jsme vás informovali zde, na 29. ledna 2010 je naplánováno vydání nového EP rakouského projektu Nachtmahr Thomase Rainera. Novinka, která si vzala za cíl zvěčnit jedinečnou svůdnost dívek a dam v uniformách, ponese název "Mädchen in Uniform". Tato pocta by však byla bez skutečných dívek jen poloviční, a proto Nachtmahr vyhlašují soutěž, ve které se můžete právě vy připojit k Rainerově gardě na stránkách největšího německého gothic magazínu Orkus!

Co pro to musíte udělat? Pořídit tři fotografie vás samotných v sexy uniformě, nebo jiném military oděvu, připsat své jméno, adresu, věk a email, a spolu s krátkým potvrzením, že souhlasíte s případnou publikací svých fotek v Orkusu (a na stránkách Nachtmahr) zaslat do 15. prosince tohoto roku na adresu nachtmahr@promofabrik.de. Soutěže se mohou zúčastnit pouze dívky starší 18 let.

Vyhrát můžete exkluzivní balíčky "Mädchen in Uniform", obsahující limitovaný set stejnojmenného EPčka, tričko a Nachtmahr doplňky (páska na rukáv a vojenská čepička). První cena navíc obsahuje fotografickou seanci s Achimem Webelem (www.nightshadow.de), oficiálním fotografem Nachtmahr, jehož fotky budou spolu s rozsáhlým článkem publikovány v magazínu Orkus.

Přejeme vám hodně štěstí!


Klikněte pro zvětšení

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.