Halloween natahuje své kostlivé spáry

Sanctuary_Halloween_sU příležitosti Halloweenu vás CZ Sanctuary zve na další z řady svých stylových parties, tentokráte se dvěma zahraničními hosty a jejich speciálním vinylovým setem. 

Jakkoliv je podle oblíbeného pořekadla příznivců gotické scény „Halloween každý den“, ten opravdový, nefalšovaný svátek 31. října si určitě zaslouží zvláštní pozornost. A jelikož se letos nebudeme moci veselit na tradičním festivalu Moonlight Mayhem, rozhodli jsme se uchopit tuto příležitost pevně do svých rukou.

I tentokrát jsme se snažili přinést něco neokoukaného a rádi přiznáváme, že se nám to povedlo. Hlavní hudební produkce večera se totiž po (pro naši scénu) předlouhé době ponese v hřejivém analogovém zvuku gramofonových desek. Ano, čtete dobře - naši milí hosté a hlavní DJské hvězdy večera, hrůzostrašně šaramantní (či šaramantně hrůzostrašné) slovenské duo DJ MaryO (The Last Days Of Jesus) a DJ Šony (Batcave.sk), budou vyhrávat pouze ze zaprášených, z rakví vytahaných prastarých vinylů, propůjčujících večeru ten pravý punc(k?) výjimečnosti.

Těšit se ale můžete i na čerstvě vykopané DJské tváře. Práchnivé psychobilly bude ze svého setu chrlit DJ Abaddon 612, a na rozehřátí si můžete vychutnat obskurní amatérskou DJ/performance dvojici Fella Lugosi & Robot Munster, kteří (naštěstí) opouštějí svá místa ve vypolstrovaných celách pouze jedinkrát za rok.


Samozřejmostí bude stylová výzdoba, pavučiny, netopýři, umrlci, chuchvalce mlhy, pohřební svíce, dýňový kompot a další a další děsivé atributy, plus dnes již téměř tovární znak CzS večírků, projekce hororových snímků, protentokrát těsně spjatých s Halloweenovou tématikou. Atmosféru akce však podstatně ovlivňují i sami návštěvníci, a kdy jindy, než na Hallowen byste měli vytáhnout ty nejděsivější, nejbláznivější, nejodvážnější, nebo nejsvůdnější modely, kterými vaše truhla oplývá? Toto konání jsme se proto rozhodli aktivně podpořit, a tak každý, kdo má dostatek kuráže a dorazí v řádném halloweenovém kostýmu, od nás dostane na důkaz uznání malý dárek

Halloweenová party je nadto vhodnou událostí pro premiéru nových autorských kousků z elegantní CzS kolekce, čítající dva z katova brusu nové designy triček, svěží nášivky, a samozřejmě spoustu nových a děsuplných námětů na plackách.

To vše, a k tomu krvavá porce hudební potravy s nezaměnitelným výběrovým soundem vinylových desek pro opravdové fajnšmekry - tak bude vypadat letošní Hallowen. Nepočítejte však, že zůstanete sedět v koutě a jen tak poslouchat, v sobotu 31. října 2009 se totiž slaví!

Sanctuary presents: Halloween Party – DJ MaryO (SK), DJ Šony (SK), DJ Abaddon 612, Fella Lugosi & Robot Munster
31. října 2009 (20:00)
Praha, Klub XT3 (Rokycanova 29)
Vstup: 80,- Kč (návštěvníci v kostýmu obdrží dárek zdarma)

Klikněte pro zvětšení

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.