Pocta Joy Division přijíždí do Prahy

Closer to CurtisPřijďte se podívat na "nejlepší poctu Joy Division všech dob"Projekt Closer to Curtis představuje jedinečnou kombinaci filmového a hudebního zážitku. Atmosféru večera nasměruje dokumentární film Joy Division režiséra Granta Gee, který mimo jiné natočil slavný dokument nominovaný na cenu Grammy o rockové skupině Radiohead, “Meeting People is Easy.” Po té následuje koncert slavné holandské kapely Closer to Curtis a na závěr večera proběhne afterparty, jak jinak než ve stylu Joy Division...

Po uznávaném životopisném snímku Control o k záhubě odsouzeném zpěváku skupiny Joy Division Ianu Curtisovi, následuje pronikavý dokumentární film s přímým názvem “Joy Division”. Film představuje definitivní biografii legendární postpunkové kapely a zároveň  představuje řadu nikdy předtím neviděných koncertních záběrů s bezprecedentní účastí tří pozůstalých členů kapely.

Po filmovém zážitku následuje koncert holandské kapely Closer to Curtis, která je dle mnohých odborníků nejlepším Joy Division tribute, který existuje. Mezi jejich největší fanoušky patří tvůrce fimu Control -  Anton Corbijn, který je pozval na svoji vernisáž do Budapešti, jemu tedy vděčíme za jejich návštěvu. Chcete li se na chvili  vratit do let 1979/1980  a na vlastní kůži pocítit sílu hlasu Iana Curtise, přijďte na koncert...Večer nekončí, po koncertě afterparty s Janou Kománkovou. Více o kapele Closer to Curtis najdete na  http://www.myspace.com/closertocurtisTrailer k filmu "Joy Division"

Closer to Curtis (NL)
22. dubna 2009 (19:30)
Praha, La Fabrika (Komunardů 30)
Vstup:  260,- předprodej Ticketpro

Closer to Curtis

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

už se strašně moc těším, to bude nádherná sonda do duší i uší
Já se právě taky dost těšim, tak doufám, že nepřijde zklamání jako u Sisters :cheer:
to už bych snad u nás zanevřela na všechny koncerty,když si uvědomíme že na PP to taky nebylo zrovna zvukově nejčistší... <br />Ale zatím nemalujme čerta na zeď a těšme se, chci věřit že to bude fajn...<br />u Joy division revivalků se snad rozplynu blahem jestli budou stát za to.. :-) :-)
Já už také odpočítávám dny nedočkavostí :-) ...moc se těším....
Proč musí být všechno všecičko středa??? No stejně to zní jako super večer.. Tak snad se vydaří!

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.