Black Faith Party

Přijďte se naladit na nové album Depeche Mode!Tuto sobotu proběhne v pražském klubu Bordo další díl setkání s fanoušky Depeche Mode. Těšit se můžete na klipy, Tv Shows i živáky kapely. Zazní nejen klasické "depešácké" hity, ale i "B-Sides" pro fajnšmekry a jako bonus výběr z electro & new romance scény - od Kraftwerk po současnost.

Kromě muziky proběhne ještě několik doprovodných akcí a překvapení, na své si přijdou i soutěživé typy - v rámci party proběhne mimo jiné vyhlášení výherců soutěže BONG 2008 .

Čeká vás nově zrekonstruovaný klub (včetně příslušenství), výzdoba a světelná show v DM stylu, projekce na plátně a 15 obrazovkách po celém klubu, dva bary, dopravní dostupnost 800m od Václavského náměstí... Jak napovídá název party, budou se hodně využívat motivy z období alba Songs Of Faith And Devotion.

Každý návštěvník též dostane 8.číslo DM fanzinu Revelator , a ještě může očekávat pár drobných zajímavostí a překvapení, které by ale nebyly překvapeními, kdyby se prozradily dopředu :).

Těšíme se na vás, see you v sobotu!

**Black Faith Party**
1. března 2008, 19:00
Praha, Bordó (Vinohradská 40)
Vstup : 100,- Kč

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.