Michael Gira přijede do Prahy představit budoucnost bez Swans

Divadlo Archa zažije neopakovatelný zážitek sólo muzikanta.

Vyprodaný koncert newyorských Swans v říjnu 2016 v pražském Divadle Archa rezonoval v návštěvnících ještě dlouhé týdny a sama kapela ho označila za jeden ze svých vůbec nejpovedenějších v posledních letech. Podobně se vydařily i její vystoupení, jimiž se s tuzemským publikem definitivně rozloučila – poslední klubové se konalo v březnu 2017 v Brně na Flédě, festivalová labutí píseň pak proběhla v srpnu na Brutal Assaultu. Ovšem Swans jsou teď již několik týdnů opravdu minulostí a Michael Gira, tedy hlava, srdce a duše této americké alternativní legendy, se odmítá zastavit. V únoru příštího roku se vydává pouze s (elektrickou!) kytarou na sólové turné, které částečně představí také budoucí podobu jeho tvorby a směřování (možná) k další inkarnaci SWANS. Michael Gira se s těmito koncerty dle vlastních slov zastaví na svých nejoblíbenějších štacích: v Londýně, Newcastlu, Berlíně, Hamburku, Curychu, Ženevě, Bruselu, Haagu, Stockholmu... a také v Praze, kde Michael Gira vystoupí v pondělí 12. února v Divadle Archa.

Pár důležitých informací ohledně vstupného:

1. Prvních 100 kusů vstupenek od úterý 28.11. 2017 za 490,– Kč pouze na pokladně Divadla Archa nebo prostřednictvím webových stránek (na tyto vstupenky se nevztahují rezervace).
2. Vstupenky za 590,– Kč budou k dispozici v předprodejních sítích GoOut.cz, Ticketpro a Ticketportal (všude plus obvyklé distribuční poplatky), dále pak bez poplatků v pokladně a prostřednictvím webu Divadla Archa (po vyprodání vlny prvních 100 vstupenek) a on-line také na stránkách Silver Rocket.
3. Na místě v den koncertu pak pouze na pokladně Divadla Archa za 690,– Kč.

Pořadatelé také upozorňují, že kapacita divadla bude pro tento večer omezena, koncert bude pouze k sezení.

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.