Depeche Mode se na novém singlu ptají Where's the Revolution?!

Tak je tady! První singl z připravované nové desky Depeche Mode nazvaný "Where's the Revolution" vyvěsila kapela s úderem půlnoci na svůj YouTube profil. Jedná se o první novou nahrávku trojice za poslední čtyři roky a první ukázku z jejich nadcházejícího čtrnáctého studiové alba "Spirit".

To si budeme moci poslechnout 17. března. Na první poslech se nám kapela, poprvé korigována producentem Jamesem Fordem ze Simian Mobile Disco, vrátila více k elektronice a může připomenout momenty z "Violator" nebo "Songs of Faith and Devotion". Tak či onak, po vydání desky se kapela vydá na obří turné, které zahrne Bratislavu (20. května) a Prahu (24. května). Jaký máte ze singlu pocit?
 

Depeche Mode - Where's The Revolution

 

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

Zni to velice dobre :-) snad bude v podobnem duchu cela nova deska...posledni radovka pro mne byla tezce stravitelna, prakticky dodnes Delta machine nemusim a nedokazu ji ani doposlouchat celou. Solovky a aktivity samotneho Gahana mem dnes daleko radeji nez posledni tvorby Goreho at jiz pro DM nebo solovou drahu. Snad nova deska DM bude opravdu navratem k Songs of...nebo Violator :-)

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.