Co uslyšíte dnes večer ve Scéně Radia Wave?

Se zpěvačkou francouzských KatzKab v předvečer jejich české premiéry o hubení hmyzu, vnitřním vlkodlakovi, Gwen Stefani a dalších zajímavostech. Plus hromada novinek z temné scény už od 22:00 na Radiu Wave.

Vezměte deathrock, temný kabaret, voodoo, příběhy o vraždách, minimalistickou elektroniku, nasurflé kytary, ženský zpěv... a máte hrubou představu, co 4. března zahraje pražském v Basement Baru. Francouzi KatzKab odehrají v Praze svůj premiérový koncert, a abychom vás co nejvíce navnadili, pořídili jsme s tímto triem telefonický rozhovor, který bude středobodem 396. dílu gotické dvohodinovky na Radiu Wave nazvané Dark Wave. 

Scéna s PZ a TH (Dark Wave) (www.wave.cz/darkwave) je jediný rozhlasový týdeník v ČR zaměřený na darkwave a gotickou subkulturu. Vysílá ho Český rozhlas – Radio Wave každý čtvrtek mezi 22. a 24. hodinou.

Odvysílané pořady si můžete poslechnout v Jukeboxu Radia Wave (www.wave.cz/jukebox). Živé vysílání můžete po internetu naladit zde. Diskutovat s fanoušky můžete na Facebookovém chatu pořadu zde.

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.