=UKONČENO= Soutěž o dvakrát dva volné vstupy na Audiotrauma festival

Zajděte si na řádnou zvukovou masáž zadarmo!

Francouzský label Audiotrauma vedou bratři Syco a Arco Coëfficovi. O jejich lásce k České republice mluví řada koncertů, které oba odehráli v minulých letech se svými projekty nejen v Praze, ale i Brně, Českých Budějovicích nebo Olomouci. Už tento víkend se hodlají vrátit do Prahy se celou hordou spřátelených kapel svého labelu ze Štrasburku a uspořádat zde celý Audiotrauma Fest.

Na dvoudenní elektronickou slavnost, která proběhne 4. a 5. prosince v pražském klubu Nová Chmelnice, se dva z vás můžou vypravit i s doprovodem zdarma. Stačí mít registrovaný e-mail k odběru našeho newsletteru (formulář najdete v pravém sloupci webu) a správně zodpovědět následující soutěžní otázku:


Jak se jmenuje projekt, ve kterém se na festivalu představí Daniel Myer (Haujobb, Architect, Covenant ad.)?


Své odpovědi posílejte do čtvrtečního poledne (čtvrtek 3. prosince 2015 do 12:00 hodin) na mail redakce@sanctuary.cz, jako předmět zprávy napište "Audiotrauma fest – soutěž". A nezapomeňte připsat i svoje občanské jméno, které v případě výhry zapíšeme na seznam hostů. Výherce oznámíme a uvědomíme v průběhu čtvrtka. Hodně štěstí!

Sonic Area – The Queen (H.R. Giger Tribute)

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.