Společné tour Skinny Puppy a Front Line Assembly skutečností!!

Loni Bill Leeb společným turné vancouverských veličin pouze vyhrožoval. letos se ovšem sen mnoha EBM fandů stává skutečností.

 

Skinny Puppy 1985

 

O koncertním spojení bývalých parťáků cEvina Key, Niveka Ogreho a Billa Leeba, který se v první fázi fungování Skinny Puppy nechal titulovat Wilhelm Schroeder, se mluvilo v loňském roce, kdy obě kapely vydaly svá nová alba. K tomu, že na turné vyjednou obě EBM kanadské legendy společně v letošním roce, došlo vlastně náhodou. Když jsme psali, že problémy s financováním severoamerického turné řešili VNV Nation zrušením, zatímco Haujobb založením crowdfundingové kampaně, nebylo ještě jasné, kdo se na uvolněné misto postaví. Dnes už je to jasné a fanoušci ve Spojených státech a Kanadě mohou skákat radostí. Jak uštěpačně na internetu jeden fanoušek poznamenal: "VNV Nation udělali tu nejlepší věc co mohli, umožnili společné turné Skinny Puppy a Front Line Assembly". My jen dodáváme, že pódium podle původního plánu budou nadále zahřívat Haujobb a Youth Code a že bychom tenhle cirkus rádi viděli příští rok v Evropě!

 

Skinny Puppy  FLA tour 2014

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

Zavist...uz jen skrtnou haujobb - pridat 242 a je to line up snu ;-)
Proč ? Haujobb je taky super ! :-* <br />Tak ještě ten cirkus dostat k nám...
To je, ale prece jen se k nim do trojky vic hodi 242 nez haujobb. At tak nebo tak, 242 tam stejne nebudou ;-)
nechci te zklamat ale haujobb je ten kdo prilaka fanousky. skinny puppy uz leta nemaj vyraznou desku a fla musi trochu zabrat protoze kazdou snuru jedou stokrat a kazdej uz je tim prezranej :-)
Vec nazoru... Osobne jsem haujobb mel rad kdyz vydal homes and gardens, pak uz me to nejak nebralo a nebere ... Co se tyce vyznamnosti v EBM mnou jmenovanych, asi nemusim zminovat ze jim haujobb nesaha ani po kotniky :-)

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.