Front Line Assembly s orchestrem? Ano, na podzim

Kanadští electroindustrialisté si zahrají nejen s Rhysem Fulberem, ale i s filharmonií.

 frontlineassembly klassikO tom, že Front Line Assembly opět spojí síly se "ztraceným synem" Rhysem Fulberem na podzimní turné, jsme vám psali už před měsícem (tady). To ale není všechno. Oznámené turné po Německu a Polsku, začínající už příští čtvrtek, totiž skončí lipským dvojkoncertem v rámci festivalu "Gothic Meets Klassik".

Jak nejspíš víte, tahle akce je specifická tím, že temné kapely dostanou za záda mocný symfonický orchestr a v tomto složení odehrají koncert. Čili ano, správně tušíte, že pánové Leeb, Fulber a další odehrají 1. a 2. listopadu koncert s Filharmonií Zielona Góra pod vedením dirigenta Czesław Grabowskeho. 

Kromě FLA tu dostanou symfonickoui kúru ještě Mono Inc., Suicide Commando a Solitary Experiments. Pevně doufáme, že z toho vznikne záznam....

 


Front Line Assembly- Blood

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

Hodne divna kombinace...vse je mozne, ale fla s orchestrem?...ulet, ale nevim nevim zda spravnym smerem....Kazdopadne jsem zvedav na vysledek ;-)
Tak jsem byl včera v Görlitz na FLA.<br />Docela mě to překvapilo, bylo tam maximálně 150 lidí, spíš 100.Sál byl hned za zvukařem zatažený černým plátnem aby nebyl tak velký,takže to asi čekali že bude "nával"<br />Když jsem tam byl před měsícem na Diary of Dreams ,tak bylo skoro plno. Tenkrát otevírali klub v 7 a po 8 se začalo hrát.Včera jsem neměl lístek dopředu koupený,tak jsem trochu plašil aby nebylo vyprodáno a hnal se tam brzy :-)<br />Byli jsme na místě v 7:30 a do 9 čekali před klubem než otevřou .Nikde tam neměli ani žádnou cedulku nebo plakát.Kdyby tam nestálo pár hloučků lidí v černém ,tak bych si pomyslel že to je zrušené... Naštěstí vrátný v pivovaru měl zásobu piva a prodával ho za 1.- i s lahví :P <br />Ani žádného krajana jsme tam nepotkali,jen jeden Slovák z B.B tam byl.Jinak tak 50:50 Němci/Poláci <br />Play list byl asi stejný jako letos v Praze jen Rys Fulber tam skutečně stál za pultem a mocně kroutil knoflíkama... 8) <br />Byl to docela fajn večer. :-*

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.