Coverview: Death In June

Death In JuneA je tu další díl našeho seriálu Coverview. Tentokrát si Beowulf posvítil na zajímavé předělávky skladeb od neofolkových praotců Douglase P., tedy Death In June.  

Neofolková legenda Death In June ovlivnila pestrou směs muzikantů, a tak je pochopitelné, že se mnoho z nich pustilo i do tvorby coververzí. Vedle velkého množství těch od fanoušků narazíme i na ty od folkových kolegů, metalových smeček či elektronických spolků. Metalovou scénu zastupuje například norská Gehenna či Američané Nachtmystium. Za neofolkovou scénu můžeme zmínit Luftwaffe nebo Von Thronstahla. Do tanečnějších vod nás zase zavedou Ladytron.Ikon - Fall Apart (album In The Shadow Of The Angel)In My Rosary - Fall Apart (album Farewell To Nothing)Maxell 60 - Fall ApartLadytron - Little Black Angel (album The Best of Ladytron)Death Wolf - Little Black Angel (album Black Armoured Death)Von Thronstahl - Little Black Angel (album Return Your Revolt Into Style)Luftwaffe - Little Black Angel (album Dissension)Kirlian Camera - Death Of A Man (album Various ‎– Heilige Tod)Gehenna - Heaven Street (live - Hostile Terrortory 2013)Nachtmystium - Rose Clouds Of Holocaust (album Worldfall)Sagittarius - Runes And Men (album Fragmente III. Fassungen)Labyrinthus Noctis - She Said Destroy (album Dunnos)


Zcela jistě existují i další coververze. Znáte nějaké? Napište je do komentářů.

Death in June

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

Tak ta verze od Maxell 60 je H R O Z N A !<br /><br />Jinak Von Thronstahl neni ani tak neofolk, jako uvozhrenej pokus o martial a jedna z nejvetsich sracek na scene.
No je fakt za ty zanry celkem mixuje a strida.. <br />Tvuj nazor na nej je mi dobre znam ;-)
Von Thronstahl je mix martial industrial, neoclassical a neofolk

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.