Z pohledu bubeníka Dannyho Walkera

Zajímá vás, jak viděl bubeník Cinema Strange, Danny Walker, vystoupení v Praze? Anita pro CZS přeložila tuto část na jeho blogu - děkujem ;)
Přeložila: Anita
ZDROJ: http://blog.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.ListAll&friendID=554931&MyToken=2295ddd7-1d7a-4329-96e9-af88d97a9760ML

**Z pohledu bubeníka Dannyho Walkera?Tour Journal - Prague, Czech Republic 10/6/06**

?Při hledání cesty vjela Dolores do zakázané zóny. Dostala pokutu ? něco kolem 4 eur ? nebo nějakou takhle směšnou cenu! Pokoušela se o to přít, ale s tím policistou, který vypadal jak hlídač ve Wall Martu, ničeho nedosáhla.

Konečně jsem našli místo konání a přivítali nás promotéři ? mezi nimi Amber se svými ruskými přáteli a Mark Splatter *(pozn. Anita - DJ ? jeho postřehy z akcí po celém světě a jiné: http://www.deathrock.com/blog)*. Pamela se svým přítelem, jehož jméno jsem zapomněl, tuhle akci pořádali a udělali pěkný kus práce, aby všechno připravili. Opravdu se o nás starali. Předložili nám švédský stoly s mexickým jídlem. Bylo skvělý! Nejlegračnější věc, kterou jsem tu noc viděl, byl němec pokoušející se vyřešit co má udělat se všemi těmi mexickými pokrmy. Nemyslím, že měl páru o burritu xD. Viděl jsem, jak si na tortillu sype trochu sýra a pak jen se zaraženým výrazem zírá na zbytek toho jídla.

Zvuk tu byl perfektní. Dobré ozvučení celého sálu. Přišlo kolem 150 lidí. V jednu chvíli mne zradila palička u šlapky na kopáku ? stalo se to v polovině Catacomb Kittens, ale naštěstí to bylo v části blízko konci, která nebyla až tak rozhodující. Musel jsem utíkat do zákulisí pro klíč na pedál, zatímco kluci začali další písničku bez bicích. A aby vše bylo ještě horší, tak mi jeden činel i se stojanem spadl z praktikáblu a do toho mi pořád ujížděla hi-hatka!! Přes všechny tyhle problémy to bylo fajn vystoupení.

Paulina s Danem se taky dostavili a chvíli dělali DJ. Po vystoupení Paulině zas jednou přeskočilo a naštvaně odešla bůhví kam. Slyšel jsem, že lidem od Drop Dead po koncertě vykradli z auta věci. To mě mrzí!

Po vystoupení jsme pobyli v Pamelině bytě a zůstali vzhůru ještě na pár piv. Ráno nám udělali snídani ? toasty, vajíčka, kávu. Později jsme ještě před odletem koupili v místní prodejně lihovin trochu absinthu. Skutečně obsahoval slušné procento pelyňku."

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

Anito, Díky moc ;-) :-)
Je to skvely, pridam se k podekovani, myslim, ze neni nad to dozvedet se o cele akci neco "ze zakulisi", kez by takovy report podavalo vice kapel a mohli bychom to tu zprostredkovavat i nadale pro ostatni :-)
Heh, rada jsem trochu pomohla :-). Jojo, takovehle reporty by se hodily, no ona Myspace neni marna vec, nekdy bych si chtela najit cas vsechny ty projekty tam prolezt, stejne tak myslim, ze neco podobneho by se mohlo vyvinout i na VF band profiles, ta sekce vypada jeste slibne :-).
[3] JO, to by nebylo ?patný, co kdybychom to pokradli , přelo?ili a nacpali sem? :D

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.