Francouzská anarchie Chrysalide a Malakwa v Praze

chrysalide_praha2013Dneska se v HooDoo můžete nechat zválcovat po francouzsku se zvěstovateli vydavatelství Audiotrauma a v doprovodu dalších tuzemských řezníků. 

Chrysalide (FR)
„Jak by asi znělo, kdyby Satan pocházel z  Francie a hrál v  hardcore/industrial kapele?“

Francouzští zvukoví anarchisté Chrysalide, svou syrovostí a přímočarostí bez smilování terorizují hudební kruhy již přes deset let. Industrialem ovlivněný cyberpunk zde jako hlavní výraz manifestuje postoj rozzlobených umělců vůči zkaženosti moderního světa. A jejich poselství rozhodně nelze přeslechnout!

Chrysalide vznikli v roce 2003 jakožto elektro-noise-punková skupina, tvořená zakladateli labelu Audiotrauma, ukrytými pod přezdívkami Syco Trauma a Arco Trauma, kteří jsou mimo jiné pořadateli slavného Noxious Art festivalu ve Francii. Do Prahy přijedou představit svůj neotřelý mix industrialu, punku a digital hardcore ve stylu starých a poctivých Atari Teenage Riot, SPK, Ministry, Skinny Puppy či Nine Inch Nails. Na své si jistě přijdou jak milovníci úderných rytmů, tak i příznivci hlukových struktur.Chrysalide – Anger is a show

Malakwa (FR)

Francouzské cyberpunkové duo z Marseille se po roce vrací do ČR se svou výbušnou směsicí industriálních syntezátorů, divokých kytarových riffů, digital hardcore a provokativních punk-rockových vokálů velmi připomínající např. Ministry, Punish Yourself či NIN. Dvojice opustila belgický label Alfa Matrix, kde vydala svoji průlomovou druhou desku Street Preacher a letošní novinku OCCULTRONIC vydává na vlastní pěst.Malakwa – Make up your rulesM.A.C. OF MAD

Pražští M.A.C. OF MAD se protloukají scénou už 2 desetiletí a vždy byli vyznavači křížení extrémních vod metalu s elektro-industriálními potůčky. Kapela vznikla v roce 1994 na troskách formace „Střední Evropa“, průkopníka stylu Industrial na české hudební scéně. V únoru téhož roku předskakuje tato kapela slavným Carcass při jejich pražském koncertě. O rok později vychází první demo „M.A.C. of MAD“, následované v roce 2000 debutovým albem „The One“ a o šest let později druhým studiovým počinem „Badluck“. Svůj hudební projev staví M.A.C. of MAD na kombinaci grindcore / metalu a agresivní elektroniky.

BBYB

Ostravská BABA YABA alias BBYB je pro některé fandy odpovědí na německé kapely typu Libido Airbag či Nunwhore Commando 666, ale troufnu si říct, že je už dávno přerostli a nejen v Čechách si vybudovali docela slušnou pozici, hlavně díky svému originálnímu podání cyber grindu, svými maskami, klipy atd.Kluci to očividně nemají v hlavě v pořádku, ale dobře vědí, co je to party!

Chrysalide (FR), Malakwa (FR), M.A.C. OF MAD, BBYB
24. října 2013 (start 19:00)
Praha, HooDoo Music Club (Korunní 106)
Vstup: 180 Kč

HoODOo

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.