Soundtrackové album Lustmord znovu k mání

Po jedenácti letech vychází opět album "Zoetrope", které Brian Lustmord stvořil jako soundtrack ke stejnojmennému krátkému filmu.

 

lustmord

 

Nedávno představila ambientní noční můra Lustmord své nové album „The Word as Power“. Uběhlo jen pár měsíců a je tu další pohyb v neveselém táboře, v němž je Brian Williams sám sobě králem. Tentokrát Out of Line nepoženou mezi nebohé lidstvo další nové černé mraky. Místo toho zalovili v minulosti a oprášili výtvor nazvaný „Zoetrope“. Ten vyšel původně v roce 2002 u českého vydavatelství Nextera. Tohle jméno však již zmizelo v propadlišti dějin, neboť jeho šéf Kristian Kotarac v únoru tohoto roku naneštěstí zemřel a veškerá vydavatelská činnost byla zastavena.

 

LUSTMORD_Zoetrope

 

Znovu se k nám tak dostane zhudebněný příběh, který se stal soundtrackem ke krátkometrážnímu filmu Charlieho Deauxe – „Zoetrope“, jehož původní inspirace dlí v povídce Franze Kafky „V kárném táboře“ („In der Strafkolonie“). Setkáme se tak se strašidelnými vizemi muže uvězněného v hlubinách vlastní mysli. Pokouší se uniknout tomuto trápení jen proto, aby odhalil pravdu o sobě samém a o světě plném útlaku, který ho přivádí k jeho nevyhnutelnému osudu. Onen krátký film není veselý, a tak se to nedá čekat ani od alba Lustmord, jež si budete moci opět zakoupit od 10. září. Hudební příběh se odehraje v desíti dějstvích (1. Main Title - Infinite Space, 2. The Cell, 3. Cellular Blur, 4. Descent, 5. Transitional Pathway, 6. Amalgamated Man, 7. The Harrow, 8. The Abhorrent Apparatus, 9. Disintegration, 10. End Titles) a kdyby někoho zajímal onen zmíněný film, je možno jej rozdělený na dvě poloviny shlédnout na youtube:

 

Zoetrope - část I

 

Zoetrope - část II


 

 

 

 

 

 

 

 

 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.