Co uslyšíte dnes večer v pořadu Dark Wave na Radiu Wave?

Pro všechny, kteří dnes večer nebudou juchat na Front Line Assembly, Haujobb a iVardensphere, máme na Radiu Wave alternativní program – už druhý výlet do roku 1985 v rámci našeho pátrání po hudebních kořenech gotické scény. 

darkwave - logo

Dark Wave se podruhé ponoří do historie gotické scény roku 1985. Tentokrát vytáhneme na povrch démanty, které v tomto roce nahráli a vydali Killing Joke, The Cult, New Order, Nick Cave and The Bad Seeds, The Jesus And Mary Chain, Dead Can Dance, Einsturzende Neubauten nebo Front 242. Na dvouhodinu, která se rozeběhne ve čtvrtek 15. srpna od desíti večer, je tedy věru proč se těšit!

Dark Wave
(www.wave.cz/darkwave) je jediný rozhlasový týdeník v ČR zaměřený na darkwave a gotickou subkulturu. Vysílá ho Český rozhlas – Radio Wave každý čtvrtek mezi 22 a 24 hodinou.

Odvysílané pořady si můžete poslechnout v Jukeboxu Radia Wave (www.wave.cz/jukebox). Živé vysílání můžete po internetu naladit zde. Diskutovat s fanoušky můžete na Facebookovém chatu pořadu zde.The Cult - She Sells Sanctuary

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.