Slovenská gotická párty Waltz In Black oslaví v říjnu 20 let existence

'Undergroundová diskotéka' Waltz In Black, za jejíž organizací stojí Dirty77 a Carlos, v říjnu oslaví 20 let fungování stylově - velkou party!

Za to, že na slovensku má temná kultura hlubší kořeny, jistě může dlouhodobá existence stylových tanečních akcí. Vedle Batcave party velký kus práce odvádí i večírek Waltz In Black, který vedou DJové Dirty77 a Carlos (dříve i slovenská formace Hysteric Helen). Ti v říjnu oslaví 20 let od první akce velkou party s exkluzivním programem.

3. října proběhne oslava v bratislavském klubu Hopkirk. O mixpult sa postarají, jako vždy, zakladatelé akce Djs Dirty77 & Carlos svým mixem new/dark wave, gothic, new romantic, postpunk, batcave, 80's, electro a dalších pecek. Jak host vystoupí elektro dvojka Projekt203. 

Kromě skvělé hudby a živého vystoupení se prý návštěvníci můžou těšit i na nové, kvalitní ozvučení klubu, videoprojekci, dárky a pod ... Za Sanctuary.cz přejeme ať se párty vydaří a spousty energie do pořádání v budoucnosti. A vy, fanoušci gotiky, na akci vyražte! Párties jako je Waltz In Black my všichni potřebujeme jako sůl! 

 

Waltz In Black 20 let - pozvánka

 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.