Druhý díl soutěže o lístky na promítání jubilejního koncertu The Cure

Ano, už jsme o volné vstupy na promítání výročního koncertu The Cure, který míí do našich kin, soutěžili. Velký zájem nás ale spolu s distributorem přesvědčil, že má smysl soutěž ještě jednou zopakovat! 

Od 11. července si fanoušci budou moci tento koncert vychutnat také fanoušci v České republice, a to díky distribuci firmy Aerofilms. Ať se tedy chystáte na koncert The Cure na festival Colours Of Ostrava nebo ne, můžete si Roberta Smithe a jeho partu vychutnat bez tlačenice a dalšího nepohodlí díky naší soutěži v přítmí klimatizovaného kinosálu. Stačí jen odpovědět rychle a správně na naší soutěžní otázku a dva šťastlivci po vylosování budou moci vstupu nahlásit své jméno a projít u kontroly zadarmo. Soutěžní otázka je tentokrát tato:

Kolikátou řadovou desku mají The Cure v dohledné době vydat?

Své odpovědi zasílejte na adresu redakce@sanctuary.cz do nedělní půlnoci (neděle 7. července do 23:59), uveďte své občanské jméno (nebude zveřejněno) a do předmětu zprávy napište heslo "THE CURE 2". Výherce zveřejníme během víkendu. Hodně štěstí v soutěži!

A POZOR! Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, jejichž e-mail je přihlášen k odběru CzS Newsletteru! (registraci najdete v dolní části pravého sloupce na našem webu).

The Cure - Lovesong (Anniversary 1978-2018 Live In Hyde Park)

 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.