Crime & the City Solution: Nová deska po 23 letech!

Legenda hodlá příští rok stvrdit svůj comeback.

crime_and_the_city_solution

Crime & the City Solution jsou opravdu zpátky. Kultovní seskupení, které v 80. letech formovalo berlínskou scénu, ohlásilo před půldruhým rokem návrat (psali jsme zde, pamatujete?) a nyní po více než 20 letech vyráží na světové turné. Kapela aktuálně zveřejnila svůj zbrusu nový track "My Love Takes Me There". Jedná se o první ochutnávku z návratové desky "American Twilight", která by měla vyjít na jaře příštího roku u Mute Records. Prozatím poslední deska Crime & the City Solution "Paradise Discotheque" vyšla v roce 1990.

Aktuální sestavu Crime & The City Solution tvoří pamětníci berlínské éry Simon Bonney (vokál), Bronwyn Adams (housle) a Alexander Hacke (kytara), společně s výtvarnicí Danielle de Picciotto, Jimem Whitem (bicí, The Dirty Three), Davidem Eugenem Edwardsem (kytara, 16 Horsepower / Wovenhand), Troyem Gregorym (basa, The Dirtbombs / Swans / Spiritualised) a Matthewem Smithem (klávesy). Živá vystoupení budou obsahovat nové skladby z "American Twilight" a interpretace písní z berlínského a londýnského období. O vizuální složku se postará nová členka Danielle de Picciotto.

Novinkovou skladbu "My Love Takes Me There" si poslechněte níže.


Crime & the City Solution - My Love Takes Me There

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

Crime and the City Solution točím posledních 14dní furt dokolečka, takže velice příjemná zpráva!
Danielle de Picciotto je životní i uměleckou partnerkou A.Hackeho. Je to žena.
díky za upozornění, opravuju!
klasika, taky jsem si dal zprvu Daniela, dokud jsem "HO" nevidel v Meetfactory:)<br /><br /> http://robertcarrithers.typepad.com/.a/6a0120a6edccb1970b01347fa9f5dd970c-800wi

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.