Co uslyšíte dnes večer v pořadu Dark Wave na Radiu Wave?

Středa 21. prosince na Radiu Wave bude ve znamení bilančního Dark Wave. Oba jeho moderátoři, Pavel Zelinka i Tomáš Hoyer, se budou snažit shrnout dění na gotické scéně roku 2011 doma i v zahraničí. Pokusí se pro vás vybrat nejlepší desky letošního roku, zhodnotí, které koncerty stály nejvíce za to a pokusí se vypátrat objevy, které se v posledních 12 měsících profilovali jako nejnadějnější.

Dark Wave (www.wave.cz/darkwave) je jediný rozhlasový týdeník v ČR zaměřený na darkwave a gotickou subkulturu. Vysílá ho Český rozhlas - Radio Wave každou středu od 22 hodin do půlnoci. Odvysílané pořady si můžete poslechnout v Jukeboxu Radia Wave (www.wave.cz/jukebox).

Živé vysílání Radia Wave můžete po internetu naladit zde.

 

Dark Wave

Středa 21. prosince na Radiu Wave bude ve znamení bilančního Dark Wave. Oba jeho moderátoři, Pavel Zelinka i Tomáš Hoyer, se budou snažit shrnout dění na gotické scéně roku 2011 doma i v zahraničí. Pokusí se pro vás vybrat nejlepší desky letošního roku, zhodnotí, které koncerty stály nejvíce za to a pokusí se vypátrat objevy, které se v posledních 12 měsících profilovali jako nejnadějnější. (120 min)

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.