Online magazín Blackvector ukončuje svou činnost

Jeden z nejagilnějších webzinů o elektronické a industriální scéně, švédský Blackvector Magazine, ukončuje svou činnost. Provozovatel webu Björn Andersson k tomu napsal krátké prohlášení, z nějž vyjímáme následující: "

V poslední době jsem měl bohužel stále méně času na chod tohoto webu. A protože nechci, aby chod stránek byl zachován na úkor kvality obsahu, rozhodl jsem se pro toto řešení. Všem moc děkuji za obrovskou podporu, kterou jste mi projevovali během těch několika let fungování. Web bude v omezené míře aktualizován zhruba do poloviny prosince, v květnu příštího roku potom končí hosting stránek.

Podporujte scénu a pomáhejte umělcům, potřebují to!"

 

blackvector_logo

mohlo by vás také zajímat

Komentáře

no ty vole...to už jsme v tom skoro jediný...padaj jak švestky ty goth weby...
Zase se vsktřísil [url]http://regenmag.com/[/url] Regen Magazine - podle mě normální pohyb na scéně. I když je mi samozřejmě Blackvector líto.
Nojo, ale Blackvector byl oproti RegenMag výrazně aktivnější a hlavně aktuálnější - což u webzinu považuju za základ.<br />Osobně je mi to moc líto, měl jsem ten web rád...
Já taky... navíc, jak byl ze severu, tak měl spoustu novinek z elektronický scény z první ruky a tedy často úplně první... taky mne to mrzí dost... no, nedejme se!
Škoda, skoro denně jsem ho četl :(

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.