The Misfits se po letech vrací s dlouhohrající deskou

Ačkoliv současné trio The Misfits delší čas řádně koncertuje, nových písní se od nich za poslední dekádu příliš fanouškům nedostalo. To se však v těchto dnech mění - na svět přichází nová dlouhohrající deska "The Devil's Rain".

Misfits_-_The_Devils_Rain

Posledním studiovým počinem, který byl zároveň debutem Jerryho Onlyho na postu leadera kapely, byl pod značkou Misfits vydán již před 8 lety. Deska "Project 1950" se navíc nedala považovat za regulérní studiovou novinku, protože obsahovala pouze směsici coververzí na písně 50. a 60. let v duchu dříve předělaného "Monster Mash" Bobbyho Picketta. Na podzim roku 2009 v rámci oslav 30 let horrorpunkové legendy kapela vypustila do světa singl "Land of the Dead" v sestavě Only, Cadena a Robo. Na bubenickém postu jej vystřídal o rok později Eric "Goat" Arce (letos v sestavě rozporuplného vystoupení na WGT) a společně po dvou letech navazují na singl s dlouhohrající a dlouze očekávanou deskou "The Devil's Rain".

Album producentsky obstará prověřený rocker Ed Stasium (The Ramones, Talking Heads, The Smithereens či Living Colour) a jeho vydání je nachystáno na 4. října 2011. Název je v duchu žánrové adorace béčkových hororů inspirován stejnojmenným snímkem Roberta Fuesta z roku 1975, při kterém se v satansky spalujícím dešti nakonec rozpustí většina jeho aktérů. Mimo jiné nabídl hororový (a téměř i herecký) debut Johna Travolty a na pozici technického specialisty se v titulcích objevuje kultovní satanáš Anton LaVey.

 

Zdali se desce "The Devil's Rain" podaří opět přitáhnout staré fanouškovské jádro odmítající pokleslou koncertní kvalitu Onlyho současných Misfits uvidíme krátce před Halloweenem.

 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.