Mikrorozhovor s Fair Sex

The Fair SexPamatujete si německou industrial-darkwave formaci The Fair Sex? Že ano? A co minirozhovor s nimi v časopisu Bang!? Že ne? Nevadí, dnes si jej v rubrice Retro připomeneme.Zdroj: Persefona a Vanessa (díky!!!)

V rubrice Retro oprašujeme opravdové lahůdky s gothic příchutí, posbírané ze stařičkých tištěných hudebních (i jiných) magazínů, zavátých neúprosným nánosem času, které po letech znovu opucujeme, vypulírujeme a vrátíme do oběhu. Důvodem pro toto počínání je zaprvé snaha o zachování informací (neboť papírové časopisy ve srovnání s e-podobou většinou neoplývají přílišnou životností), zadruhé abyste věděli, co se o goths, této kultuře a kapelách psalo před deseti, dvaceti lety a měli srovnání, o kolik vnímání médii postoupilo, a zatřetí protože tyto články mívají i po tak dlouhé době jistou informační hodnotu.

Podílet na obsahu této rubriky se samozřejmě můžete i vy, takže pokud máte někde na půdě, ve starém harampádí, pod postelí nebo pilinami s morčetem podobné časopisy se souvisejícími články, které byste byli ochotní nascanovat (případně zapůjčit k nascanování) a dát našim čtenářům k disposici skrze CZ Sanctuary, ozvěte se, prosím, na mail redakce@sanctuary.cz. Předem děkujeme!

A teď dejme prostor Karlovi Drdovi z časopisu Bang!, který koncem roku 1993 zachytil v klubu Repre formaci The Fair Sex a v mikrorozhovoru je vyzvpovídal.

The Fair Sex
Autor: Karel Drda
Médium: Bang! 12/93
Foto: Dimitrij Karpešnikov

Klikněte pro zvětšení

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.