Vanessa Gun – Analogy v akci

vanessa_gun_sPrvní letošní Retro nás zavede ke starému článku Tomáše Sedláčka z Big Beng!u, který po proměně Vanessy ve Vanessu Gun vyzpovídal Samira Hausera, Mirka Papeže a manažera Karla Hrona. A že jde tím pádem o zajímavý rozhovor, asi netřeba dodávat...

 

Zdroj: Persefona a Vanessa (díky!!!)

Rubrika "Retro" slouží jako místo, kde soustředíme zajímavé články ze starých médií za účelem zachování informací (neboť papírové časopisy ve srovnání s e-podobou většinou neoplývají přílišnou životností), ale i pro zvýšení povědomí o tom, co se o goths, této kultuře a kapelách psalo před deseti, dvaceti lety (a i srovnání, o kolik vnímání médii postoupilo). Příjemným bonusem pak je, že některé články mívají i po tak dlouhé době informační hodnotu.

Jelikož podobných klenotů nikdy není dost, pokud máte nějaké v záloze, nebo je u někoho objevíte a mohli byste je naskenovat/zapůjčit k naskenování, budeme moc rádi, pokud se nám ozvete na adresu redakce@sanctuary.czTato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Předem děkujeme za pomoc!

A teď již k slibovanému článku, ve kterém si Tomáš Sedláček popovídal se třemi výraznými osobnosti o syntetizátorech, image, textech, pódiové prezentaci a dalších zajímavostech.

Vanessa Gun –  Analogy v akci

Napsal: Tomáš Sedláček
Médium: Big Beng!

 

Klikněte pro zvětšení

 

mohlo by vás také zajímat

Přidat komentář

Zadej správnou odpověď.